18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lekko nie będzie...

"Hulk" z Pakistanu szuka żony. Ma szokujące wymagania

Wojciech Kozicki
21.01.2020  19:30
Hulk szuka żony. Sprawa najwyższej wagi!
Hulk szuka żony. Sprawa najwyższej wagi! Fot: Twitter

Arbab Khizer Hayat, czyli słynny „Hulkz Pakistanu", szuka żony. Powiedział mediom jaka jest jego zdaniem kobieta idealna. Siłacz ważący 440-kologramów ujawnił swoje wymagania i już wiadomo, że będzie mu ciężko znaleźć miłość.

„Pakistański Hulk”, a tak naprawdę sztangista Arbab Khizer Hayat, uważany jest za najsilniejszego człowieka na świecie. Bez problemu podnosi samochody, ale tym razem ma o wiele trudniejsze wyzwanie. Rodzice uznali, że 27-latek musi wreszcie znaleźć sobie żonę i się ustatkować. Czy da radę wziąć to na klatę?

Hulk wyznał dziennikarzom, że jak na razie odrzucił zaloty 200-300 kandydatek. Pakistańczyk nie ukrywa, że wymagania, które kobietom ciężko jest spełnić. Nie marzy mu się modelka, a po prostu „kawał baby”.

Albo grubo, albo wcale...

Przede wszystkim, wszystkie chudziny powinny od razu dać sobie spokój, bo siłacz pragnie kobiety ważącej ok. 100 kilogramów. Ma również wysokie wymagania co do wzrostu, bo idealna żona musi mieć przynajmniej 192 centymetry wzrostu.

Miłość wagi ciężkiej

Dlaczego siłacz z Mardan pragnie kobiety o gabarytach Mariusza Pudzianowskiego? Obawia się, że małej partnerce mógłby ją zmiażdzyć. Poza tym, „chciałby z kobietą wyglądać normalnie”.

Marny los kobiety, która będzie musiała gotować dla tego sztangisty. Ważący 440-kilogramów olbrzym pochłania dziennie 10 tys. kalorii. Pożera więc 4 kury, 3 kilogramy innego mięsa, 36 jajek, a to wszystko popija 5 litrami mleka i dopycha ryżem oraz chlebem. Internauci podejrzewają, że jedząc tak wiele, będzie miał problem ze skonsumowaniem związku.

Przeczytaj więcej
Komentarze