18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące

Ojciec Pio zobaczył DRAMAT. Inny jasnowidz potwierdza tę wizję

24.09.2020  14:19
Ojciec Pio zobaczył to samo, co teraz Krzysztof Jackowski
Ojciec Pio zobaczył to samo, co teraz Krzysztof Jackowski Fot: EAST NEWS

III wojna światowa zacznie się lada chwila i będzie niesamowicie przerażająca? Przepowiednię ojca Pio potwierdza teraz Krzysztof Jackowski. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wydają się przepowiadać dramat.

III wojna światowa i jej ewentualność niezmiennie przeraża nas wszystkich. Po okrucieństwach dwóch pierwszych (i miejmy nadzieję, że jednak ostatnich) wojen - nie dziwi fakt, że jesteśmy przerażeni każdą przepowiednią mówiącą o nadejściu globalnego konfliktu zbrojnego.

Czasy mamy wyjątkowo niespokojnie. Zewsząd pojawiają się doniesienia nie tylko o międzynarodowych napięciach, ale również o zarazach. Koronawirus pokazał nam, jak wiele niebezpieczeństw czyha na butnego, nowoczesnego człowieka.

Ojciec Pio i Krzysztof Jackowski zobaczyli to samo?

Aktualnie możemy naprawdę złapać się za głowy, bowiem dwóch jasnowidzów, których przepowiednie nie raz i nie dwa się sprawdzały - zgadza się ze sobą. Krzysztof Jackowski od dawna zapowiada, że ta zima będzie inna niż wszystkie i czekają nas niesamowite wydarzenia. Tymczasem po drugiej stronie barykady jest wybitna postać historyczna, również obdarzona darem dostrzegania przyszłości - ojciec Pio.

Słynny zakonnik był przekonany, że kolejny konflikt zbrojny będzie niezwykle krwawy, a do tego wieszczył jego początek na pewną zimową noc. Patrząc na to, jak trudny jest rok 2020 - zupełnie nas nie zdziwi, jeśli to właśnie w tym grudniu rozpocznie się tragedia. Jest się czego bać - słowa zakonnika przyprawiają o dreszcze.

Całej ludzkości grozi niebezpieczeństwo. Niebo czekało długo i ostrzegało, ale ludzie się tym nie przejmują. Gdy będzie za późno, wyłoni się duży głaz z nocnej mgły. Nocą nagle, bez wypowiedzenia, rozpocznie się wojna. Z południa przylecą czarne i szare ptaki z taką potęgą, że zmienią widok nieba i ziemi. Czołgi będą miażdżyć domy z ludźmi, z których zwisać będą martwe, zwęglone twarze

- przepowiadał ojciec Pio.

Pozostaje nam mieć gorącą nadzieję, że tym razem jeden i drugi jasnowidz się myli...

Czytaj także
Przeczytaj więcej