18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokująca stawka

Ile zarabia Lewandowski na Instagramie?

Wojciech Kozicki
10.06.2020  19:22
Majątek Roberta Lewandowskiego rośnie jak szalony
Majątek Roberta Lewandowskiego rośnie jak szalony Fot: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Zastanawiacie się ile zarabia Robert Lewandowski? Pamiętajcie, że dostaje pieniądze nie tylko za mecze i gole, ale także za np. reklamy na Instagramie. Stawka Lewego jest szokująca!

Robert Lewandowski traktuje social media jak kopalnię złota. Zyski Lewego z aktywności na Instagramie wychodzą poza skalę wyobraźni, a zarobki za jeden post wystarczą, by kupić luksusowy samochód lub mieszkanie w Warszawie.

Zarobki Lewandowskiego

Plotek.pl, powołując się na doniesienia dziennika ‘Bild”, publikuje obliczenia ile zarabia na Instagramie Robert Lewandowski. Przewijacie jego zdjęcia, patrzycie na każde kilka sekund, a on kosi za to pieniądze jak kombajn zboże. Okazuje się, że za jeden post Lewy zarabia nawet 380 tysięcy złotych. Co więcej, znalazł się na 17. miejscu w rankingu najlepiej zarabiających w sieci piłkarzy! Wciąż jednak daleko mu do takich gwiazd jak np. Cristiano Ronaldo, który za jeden post reklamowy na Instagramie zarobił 50 milionów euro.

Jak donoszą media, Lewy zgarnia 64,3 mln złotych rocznie. Portal meczyki.pl szacuje jego majątek na ok. 400 mln złotych.

191 tysięcy złotych - właśnie tak brzmi odpowiedź na pytanie: ile Lewandowski zarabia dziennie. Przeliczając to, jakie pieniądze inkasuje Lewandowski zarobki na minutę polskiego piłkarza wynoszą natomiast 132 złote. Jeśli byśmy kalkulowali dalej, wyszłoby nam, że zarobki Lewandowskiego na sekundę wynoszą 2 złote i 21 groszy. Aż strach wyobrazić sobie, jaka kwota wpada na konto najlepszego napastnika w historii reprezentacji Polski podczas popołudniowej drzemki – pisze portal meczyki.pl

 

logo Tu się dzieje