18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szokujące zdjęcia

Przerażenie na porodówce. Urodziło się DZIECKO Z DWIEMA GŁOWAMI

26.11.2019  12:35
Przerażenie na porodówce. Urodziło się DZIECKO Z DWIEMA GŁOWAMI
Przerażenie na porodówce. Urodziło się DZIECKO Z DWIEMA GŁOWAMI Fot: Twitter/oktelugu

Coś takiego zdarza się raz na milion - dokładnie, według prowadzonych na całym świecie przez lekarzy statystyk. W Indiach urodziło się LUDZKIE dziecko z dwiema głowami. 

Niemożliwe? Niestety, możliwe. Dziecko z dwiema głowami i trzema rączkami (z jednej z nich wyrastają dwie dłonie) urodziło się 23 listopada w Indiach. A właściwie dwoje dzieci z jednym ciałem - to bliźnięta syjamskie.

"Kara boska"

21-letnia Babita Ahirwar była pewna, że zostanie szczęśliwą matką dwójki pięknych noworodków - zupełnie zdrowych bliźniaków. Gdy jednak poród się skończył, a ona zobaczyła swoje dzieci, zemdlała z przerażenia - podaje Daily Mail. 

Myślałam, że pielęgniarka pokaże mi jedno z bliźniaków, a wtedy zdjęła ręcznik z drugiej główki. Ukazało mi się dziecko z dwiema głowami i trzema rączkami. Byłam w szoku

- mówi młoda matka.

Kobieta uważa przy tym, że kalectwo jej dzieci, to... kara boska.

Chcieliśmy tylko mieć zdrowe, normalne dzieci, ale bóg postanowił nas ukarać. Nie wiem za co

- wyznaje zrozpaczona kobieta.

Lekarze nie tracą nadziei

Bliźnięta syjamskie mają wspólne organy i narządy płciowe, dwie nogi, dwie głowy i troje rąk. Szanse na ich przeżycie i normalne funkcjonowanie są nikłe,. Nie można ich rozdzielić. Bliźnięta przebywają w szpitalu, a lekarze rozważają różne opcje pomocy im, zasięgając opinii w innych ośrodkach medycznych.

Mama bliźniąt zapewnia, że jeśli lekarze nie wymyślą, jak dzieciom pomóc, ona i tak ich nie opuści. A właściwie jego - uważa, że to nie dwoje, a jeden malutki człowiek.

To moje dziecko i wychowam je z miłością, takim, jakie jest - mówi. - Ludzie mogą mówić różne dzieci, ale to moje dziecko, dam mu dom, miłość i opiekę tak długo, jak pozostanie przy życiu. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej