18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zakochał się w ryżowarze

Wziął ślub z garnkiem. Dali w palnik na weselu?

Wojciech Kozicki
05.10.2021  20:55
Wziął ślub z garnkiem. Jak będzie wyglądało ich pożycie małżeńskie?
Wziął ślub z garnkiem. Jak będzie wyglądało ich pożycie małżeńskie? Fot: Value Stock Images/East News

Był już ślub z drzewem, był ślub z samym sobą, więc czas przekroczyć kolejną granicę. Pochodzący z Indonezji Khoirul Anam "poślubił" garnek elektryczny do gotowania ryżu. Chciał w ten sposób walczyć ze stereotypami na temat kobiet.

Szokujący ślub w Indonezji. Khoirul Anam zawarł związek małżeński z garnkiem elektrycznym do gotowania ryżu. Miała to być satyra walcząca ze stereotypami na temat kobiet, ale jego pomysł chyba wymknął się w internecie spod kontroli.

Ślub z garnkiem. Nowa moda w Indonezji?

Żonkoś ze środkowej Jawy pokazał w mediach społecznościowych relację ze ślubu z garnkiem. Na zdjęciach widać jak podczas ceremonii Jawajczykowi w charakterze żony towarzyszył ubrany w biały welon elektryczny ryżowar. Zaprezentował też jak całował „żonę” w pokrywkę i pokazał certyfikaty małżeństwa. Czy będą żyli długo i szczęśliwie? Jak będzie wyglądało ich pożycie małżeńskie?

We wpisach stwierdził, że urządzenie wzbudziło w nim uczucia, ponieważ wyróżniało się m.in. "jasną karnacją", posłuszeństwem, brakiem gadatliwości i umiejętnością gotowania – podaje Polsat News.

Post Anama na Facebooku szybko został udostępniony ok. 10 tysięcy razy, a na Twitterze  udostępniono go 15 tysięcy razy. O ślubie pisały media głównego nurtu w Indiach, Bangladeszu i Japonii. Czy zapoczątkuje to nową modę na śluby z akcesoriami kuchennymi?

Czytaj także