18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trwają "eksperymenty"

Izrael ujawnia: Kosmici są na Ziemi. Współpracują z...

Wojciech Kozicki
09.12.2020  19:00
Generał ujawnia dlaczego kosmici ukrywają się przed ludźmi
Generał ujawnia dlaczego kosmici ukrywają się przed ludźmi Fot: Value Stock Images/East News

Czy kosmici istnieją? Czy rząd ukrywa dowody na istnienie UFO? Teorie spiskowe mnożą się jak głupie pomysły polskich polityków. Tymczasem były szef izraelskiego programu kosmicznego zapewnia, że przybysze z innych planet istnieją, a Izrael i USA mają z nimi kontakt.

UFO odwiedza Ziemię, a kosmici knują spiski z rządami USA i Izraela? Były szef izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego generał Haim Eshed udzielił szokującego wywiadu, w którym ujawnił, że pozaziemska cywilizacja istnieje i współpracuje z Ziemianami. Jest to trzymane w tajemnicy, ponieważ ludzkość nie jest jeszcze gotowa na kontakt z kosmitami. Co więcej, kosmici są zrzeszeni w „Galaktycznej Federacji”.

Kosmici i UFO na Ziemi. USA ukrywa kosmiczne eksperymenty?

Podobno o mały włos, a cały spisek wyszedłby na jaw, do czego miał doprowadzić prezydent USA Donald Trump. Eshed w wywiadzie z "Jedi'ot Acharonot" ujawnił, że kosmici poprosili amerykańskiego polityka o więcej czasu na przygotowanie ludzkości do „pierwszego spotkania”, by nie wybuchła globalna panika. Ujawniają się dopiero, gdy Ziemianie ewoluują, zrozumieją kosmos i nauczą się budować statki kosmicznie.

Jak informuje Polsat News, 87-letni Eshed mówił też o eksperymentach przeprowadzanych przez kosmitów, na które pozwala rząd USA. Chcą podobno, aby ludzie pomogli im zrozumieć istotę wszechświata.

Według niego na Marsie istnieje tajna, podziemna baza w której prowadzone są badania kosmosu. Mają w niej pracować zarówno Amerykanie jak i kosmici. Według niego dowodem potwierdzającym ten fakt jest utworzenie w grudniu 2019 roku Amerykańskich Sił Kosmicznych. – pisze Polsat News o rewelacjach izraelskiego generała.

Iran ostrzega przed kosmitami i Barackiem Obamą

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, gdy ujawniane są tego typu informacje. Irańska agencja informacyjna Fars News Agency niedawno pisała, że kosmici od lat próbują przejąć władzę nad światem, a ich współpracownikami byli Hitler i Obama. Poprzedni amerykański prezydent był sługą tajnego reżimu, który powstał w wyniku paktu Ziemian z kosmitami. Warto również przypomnieć wypowiedzi byłego ministra obrony Kanady 90-letniego Paula Hellyera, który przez lata twierdził, że kosmici regularnie odwiedzają Ziemię i współpracują z rządami niektórych państw.

Czy kosmici naprawdę istnieją? Wystarczy zajrzeć do Sejmu i wszystko jasne...

Czytaj także