18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pierwszy zwiastun apokalipsy

Jackowski zapowiada GLOBALNĄ WOJNĘ. Wizja zaczyna się spełniać

Wojciech Kozicki
06.04.2020  16:23
Jackowski, koronawirus i wielka wojna światowa
Jackowski, koronawirus i wielka wojna światowa Fot: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski użył mocy skojarzeń i ujrzał przyszłość. Chociaż ostatnio jak najęty mówi o wirusie, to stwierdził w nowym filmie, że nie zamierza wypowiada się o epidemii. Publikuje kolejne nagrania, w których prezentuje swoje mroczne wizje. Tym razem prawdopodobnie przewidział III wojnę światową, a koronawirus może być jej zapowiedzią.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ostatnio groził, że czeka nas w kwietniu coś gorszego niż koronawirus. Podał nawet miasto, w którym wydarzy się horror związany z cebulą. Przewidywał również, czy wybory prezydenckie 2020 się odbędą i czy wybuchnie głód w kraju. Mistrz w przewidywaniu teraźniejszości po raz kolejny miał wizję. Najpierw uprzedził jednak, że jest bardzo czerwony na twarzy, bo opalał się i mocno przygrzało go słońce...

Jackowski, koronawirus i strach

W najnowszym filmie, który zatytułował „Logika strachu”,  snuł monolog na temat Polaków ruszających na zakupy, gdy wybuchła epidemia. Po kilku minutach przerwał przemowę, bo „nie chce mieć kłopotów”. Czy jasnowidz wie o czymś, o czym ludzkość nie powinna się dowiedzieć?

Ludzie w Polsce i Europie przed globalną wojną będą bali się oddychać. To stwierdzenie jak najbardziej zasadne do obecnej sytuacji – Jackowski przywołał nagle swoją wizję z 2016 roku i zmienił temat.

Jackowski przewiduje że obecnie towarzyszy nam strach przed koronawirusem, ale „zacznie opadać”. Sugeruje, że strach trzeba „kontrolować, sprawdzać, trzymać na wodzy”, bo przestajemy się interesować innymi sprawami takimi jak np. gospodarka, a w końcu popadniemy w depresję, zostaniemy pogrążeni sami w lęku. Jego zdaniem powinniśmy się obecnie skupić na sprawach gospodarczych. To zdrowy rozsądek czy zapowiedź nadchodzącego kryzysu?

Przed globalną wojną ludzie będą bali się oddychać, a w obecnym lęku ludzie dosłownie boją się oddychać - Jackowski na koniec filmu wrocił do tematu nadciągającej wojny.

Jedno jest pewne - koniec świata nie nadejdzie w ciągu następnych dni, bo Jackowski  na pożegnanie powiedział widzom "do niebawem".