18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszystko PiSDNIE?

Jackowski i mroczna wizja. Koniec Polski?

Wojciech Kozicki
27.05.2020  09:40
Jasnowidz ujrzał przyszłość - koniec PiS, rozbiór Polski?
Jasnowidz ujrzał przyszłość - koniec PiS, rozbiór Polski? Fot: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Jackowski czarno widzi przyszłość Polski. Ekspert od przewidywania teraźniejszości uważa, że pandemia koronawirusa to zwiastun potwornego horroru. Nowa wizja mrozi krew w żyłach!

Krzysztof Jackowski to prawdziwy jasnowidz renesansu, zna się na wszystkim. Znajdzie zwłoki po zapachu, przewidzi wiosnę po zimie, zapowie epidemię, a do tego zna sekrety życia po śmierci. Jak podaje "Super Express", teraz znowu ma czarne myśli i prognozuje, że nadciąga straszna wojna.

Uważam i czuję to, że czerwiec i lipiec, te dwa miesiące, będą już wyraźnymi znakami, że robi się bardzo niebezpiecznie na świecie. I myślę, że czerwiec i lipiec, tak czuję, to będzie czas kiedy to będziemy poważnie zaniepokojeni nie tylko koronawirusem, ale też zaczynającą się wojną – wróży Jackowski. („Super Express)

Czy zdążymy się przygotować? Raczej nie, bo wojna zacznie się nagle i wszystkich zaskoczy.

Przyszłość Polski, koniec PiS

Czy zdążymy przeprowadzić wybory w Polsce? Niekoniecznie. W jednym z najnowszych filmów na YouTube Jackowski zapowiedział, że nagle "PiS zniknie”, być może poda się do dymisji. Ma przeczucie, że w naszym kraju może namieszać ktoś spoza Polski, być może powstanie "rząd mniejszościowy bez wyborów". Przewiduje również, że Unia Europejska niespodziewanie może zostać rozmontowana.

Sytuacja w naszym kraju będzie fatalna jak rząd to zrobi. Kryzys dopiero nadchodzi – twierdzi Jackowski.

Zagłosuj

Jak twoim zdaniem skończy się świat?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze