18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Profeta z Człuchowa ujrzał mrok i zło

Jackowski i wizja na luty 2021. "Wszystko zemrze"

Wojciech Kozicki
05.02.2021  17:43
Jasnowidz Jackowski i przepowiednie na 2021 rok
Jasnowidz Jackowski i przepowiednie na 2021 rok Fot: Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski znowu niczym Nostradamus zajrzał w przyszłość i ujawnił co czeka Polskę w 2021 roku. Czy jego wróżby, proroctwa i wizje się spełnią? Szczerze mówiąc, mamy nadzieję, że tym razem się myli…

Jasnowidz Jackowski czarno widzi przyszłość Polski i świata. Jego zdaniem, rok 2021 będzie znacznie gorszy niż poprzedni. Twierdzi, że już w lutym rząd stracił kontrolę nad obostrzeniami i przedsiębiorcami w Polsce. Gdy nadejdzie wiosna, sytuacja znacznie się pogorszy, „problem z zarazą się pogłębi i przyjdzie do nas z zewnątrz”.

Jackowski i przepowiednie na luty 2021

Jackowski uważa, że gdy zrobi się ciepło, „wszystko zacznie się znowu uaktywniać”. Nie nastąpi najwyraźniej też planowane przez rząd PiS luzowanie obostrzeń. Zdaniem Jackowskiego, spodziewane jest ustanowienie radykalnych restrykcji. Do tego czeka nas w Europie „przewrót lub rozpad”, co wpłynie na Polskę. Na świecie „wydarzy się coś bardzo złego”.

Czuję, że rządy nie pozwolą na ustabilizowanie sytuacji, która jest niestabilna od roku czasu. To się rozbudzi nagle na nowo, poza Polską i powstaną radykalne restrykcje być może z określeniem jakichś prawnych obostrzeń w sensie ogólnym dla krajów. Mam wrażenie, że, mimo że w Polsce nie będziemy widzieli efektów tego nawrotu zarazy, to i tak nasz kraj zbroi te obostrzenia, wtedy kiedy w Europie coś wybuchnie. Będzie to raczej miało związek z zarazą – powiedział profeta z Człuchowa.

Problem ze szczepionkami w Polsce

Przy okazji Jackowski pochwalił się, że przewidział problemy ze szczepionkami na COVID-19. Zwrócił też uwagę, że „coś się dzieje z nimi, firmy się w jakiś sposób wstrzymują”. Czy chce nam dać do zrozumienia, że w powietrzu wisi jakiś spisek? Dodał również, że gdy sytuacja zrobi się krytyczna, ludzie w pośpiechu będą ustawiali się w kolejkach do punktów szczepień.

Problemy będą też mieli uczniowie i nauczyciele, ponieważ „wróci koszmar z nasiloną siłą” i ”będzie robił się chaos”.

Taka scena mi się kojarzy, drugi raz jak się skupiam, że szkoły, jakby raptem będzie decyzja, że młodzież pójdzie do szkół. Niewiele już tego roku szkolnego zostało. Połowa powiedzmy. Wtedy właśnie, kiedy młodzież wróci do szkół, być może z dwa, trzy tygodnie, jak to się stanie, raptem wszystko zamrze z powrotem – spojrzał w przyszłość Jackowski.

Na tym nie koniec dramatów. Jackowski przewiduje, że w Polsce nastąpi rozpad koalicji, ale do wyborów nie dojdzie. Na świecie ruszył już „wielki plan” i czeka nas wielki konflikt.

Z jakichś przyczyn, do wcześniejszych wyborów nie będzie mogło dojść przez dłuższy czas. To będzie zabieg celowy. Wtedy się zacznie utrata suwerenności naszego kraju, choć nie będziemy tego świadomi. Wielki plan na świecie ruszył i jest wdrożony, tkwimy w nim i ten plan zapowiada jeszcze bardzo poważny konflikt. A ten konflikt ma wyeliminować pewne przeszkody militarnie w świecie - powiedział polski Nostradamus.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze