18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wie kiedy będzie katastrofa

Jackowski ostrzega: III wojna światowa w tym roku?

Wojciech Kozicki
02.03.2021  11:19
Krzysztof Jackowski i kolejne mroczne wizje - III wojna światowa w 2021 roku?
Krzysztof Jackowski i kolejne mroczne wizje - III wojna światowa w 2021 roku? Fot: Karol Makurat/REPORTER/Ease News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, czyli polski Nostradamus i Baba Wanga w jednym, znowu w akcji. Jego nowe przepowiednie na rok 2021 mrożą krew w żyłach. Szykujcie się na wyjątkowo dramatyczny czas. Wszystko wskazuje na top, że nadciąga III wojna światowa.

Jeszcze nie ochłonęliśmy po tym, gdy jasnowidz Jackowski przepowiedział dramat Morawieckiego i III wojnę światową w Europie, a on już spogląda znowu w przyszłość. W Polsce w kwietniu (ewentualnie najpóźniej w lipcu) wydarzy się dramatyczna katastrofa. Wieszcz i mistyk zapowiada KRACH EKONOMICZNY, który jest „zaplanowany i prawdziwy”. Przypomniał swoją wizję z 2016 roku, w której ostrzegał przed wielką wojną i w którym powiedział, że „ludzie w Polsce będą się bali oddychać, a później będą musieli uciekać”. Przeczuwał, że najbezpieczniejszy będzie region Bułgarii i Węgier.

III wojna światowa. Konflikt zacznie Izrael?

Skąd nadejdzie zagrożenie? Jackowski uważa, że nasze zaniepokojenie powinien budzić izraelski polityk Binjamin Netanjahu. Zło czai się na Bliskim Wschodzie. Myślał też o Rosji, ale wykaże ona dużą powściągliwość w ewentualne działania wojenne. Kraje azjatyckie zaangażują się jedynie w działania pomocowe, a nie zbrojne. Co więcej, ten konflikt jest już zaplanowany. Jasnowidz, patrząc na zdjęcie Netanjahu, wyczytał w jego głowie, że myśli o Sudanie.

Dopóki Iran będzie spokojny, dopóki nie da się sprowokować, dopóty nie da się wywołać tam konfliktu. Sprawa Syrii i Iranu jest jednak otwarta i TO może stać się w każdej chwili. Jeżeli będziecie widzieli, ze kwietniu politycy znaczą mówić o trudnościach, o ekonomii przygotujcie się na lipiec, albo od lipca na niedługi czas, bo to uderzy. Warto na ten dziwny i trudny czas przygotować się - ostrzega Jackowski.

Jasnowidz uważa, że wojna nie dotknie boleśnie Polski. Ktoś może jednak użyć „czegoś”, co może spowodować poważne szkody.

Wszystko może się zacząć od "zburzenia pól naftowych, które są fikcją, np. w Syrii". Jeśli Europa nie stanie za tym, co się ma stać na Bliskim Wschodzie, to nie pozbiera się przez 8 lat. Europie grozi bankructwo, jest celowo upośledzana.

Czytaj także
Przeczytaj więcej