18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

to będzie przewrót

Jackowski wieszczy wielkie zmiany. Do wyborów PiS zniknie?

06.01.2022  14:57
Jasnowidz Jackowski zapowiada duże zmiany w polityce
Jasnowidz Jackowski zapowiada duże zmiany w polityce Fot: Michal Woźniak/East News, MAREK BEREZOWSKI/REPORTER

Krzysztof Jackowski znów wejrzał w przyszłość i zapowiada: 2022 to rok wielkich zmian w polityce. Do wyborów ludzie zdążą zapomnieć, że PiS kiedyś istniało.

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany jasnowidz w kraju. Co chwila otwiera swe trzecie oko i patrzy w przyszłość, a widzi tam często rzeczy, jakie się ludziom nie śniły. Wielokrotnie wypowiadał się już na temat pandemii, konfliktów zbrojnych czy polityki, przewidywał katastrofy i wypadki, często pomaga też śledczym w poszukiwaniach zaginionych osób. Jego autorytet jest wielki, a prognozy często trafne, nic dziwnego, że ludzie ciągle chcą go słuchać.

Tym razem wieszcz z Człuchowa postanowił spojrzeć w polityczną przyszłość Polski. I cóż - twierdzi, że czekają nas wielkie zmiany.

PiS zniknie do wyborów prezydenckich?

Niedawno Krzysztof Jackowski wieszczył, że koniec PiS zbliża się wielkimi krokami, rząd miałby upaść przed wyborami parlamentarnymi planowanymi w 2023 roku. Teraz zapowiada, że całkowicie zmieni się sytuacja społeczno-polityczna w kraju i do wyborów prezydenckich PiS może całkowicie zniknąć z powierzchni ziemi.

Jackowski pytany był, czy to możliwe, by sprawdziły się spekulacje, wedle których do wyborów prezydenckich z ramienia Prawa i Sprawiedliwości przystąpi Beata Szydło lub Elżbieta Witek. Nie przystąpi, żadna z nich. Z bardzo prostego powodu - już ich na scenie politycznej nie będzie.

Żadna nie będzie kandydatką na funkcję prezydenta. Przygotowania do wyborów prezydenckich na pewno będą inne niż zawsze. Ze względu na sytuację, w której Polska się znajdzie. Zmienią się priorytety, zmienią się nasze oczekiwania i mogą odegrać rolę kompletnie inne osoby. Nie osoby, które teraz uważamy za jakieś autorytety, tylko mogą się nagle pojawić kompletnie inne autorytety. Niekoniecznie związane z polityką obecną

- powiedział Krzysztof Jackowski w rozmowie z Super Expressem.

Wielkie zmiany w polityce w 2022 roku

Jasnowidz twierdzi, że wielkie zmiany polityczne nastąpią w Polsce już w 2022 roku. To będzie rok przełomowy, zupełnie odwracający bieg wydarzeń - twierdzi wieszcz z Człuchowa.

Sytuacja naszego kraju w 2022 roku może się diametralnie się zmienić. To, co dzisiaj uważamy za pewien porządek i logiczne obstawienie pewnych ról na przykład w przyszłych wyborach prezydenckich może całkowicie się zmienić przez zmieniającą się radykalnie sytuację naszego kraju - oznajmił.