18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Godne wiary?

Jackowski przewidział III wojnę światową. Mówi o roli Polski

20.03.2022  18:15
Krzysztof Jackowski przewidział III wojnę światową
Krzysztof Jackowski przewidział III wojnę światową Fot: Michal WARGIN/East News

Sytuacja w Ukrainie jest wyjątkowo nieciekawa. Wygląda na to, że w najbliższym czasie zobaczymy rzeczy, których nikt widzieć nie chciał. Mnóstwo osób boi się III wojny światowej, dlatego przypominają nam się wizje i przepowiednie, które o niej mówiły.

Jedną z nich jest wizja znanego w całej Polsce Krzysztofa Jackowskiego. Krzysztof Jackowski odkąd przestał zajmować się na stałe sprawami policyjnymi, często przewidywał rozpoczęcie III wojny światowej. Mówił już o tym, kiedy w 2021 konflikt zbrojny faktycznie wisiał na włosku. Po zamachu na irańskiego przywódcę wyznaczono nawet nagrodę za głowę ówczesnego prezydenta USA Donalda Trumpa.

Aktualnie jest jeszcze gorzej i trwa wywołana przez Władimira Putina wojna w Ukrainie. Jak się okazuje, Jackowski śmiało może triumfować - przewidział to, co się teraz dzieje już jakiś czas temu. W ten sposób udowadnia niedowiarkom, że faktycznie musi mieć jakieś nadnaturalne zdolności do patrzenia w przyszłość. 

Krzysztof Jackowski przewidział III wojnę światową

Niestety, Krzysztof Jackowski wieszczy również, że w konflikt międzynarodowy, który być może jednak się rozpęta, bardzo zaangażuje się Polska. Już teraz widzimy, jak bardzo nasz kraj angażuje się w pomaganie Ukraińcom, co jest niezaprzeczalnie piękne.

Dziwna rzecz. Kojarzy mi się defilada. Jakieś święto narodowe w jakimś kraju - i uwaga - w trakcie tej defilady coś się stanie, coś się zacznie. Iran będzie zaatakowany z dwóch stron na raz. Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany. (...) Jeżeli dojdzie do ataku na Iran, Polska bardzo się zaangażuje w ten atak

- mówił jakiś czas temu Krzysztof Jackowski.

W obliczu trwającej wojny w Ukrainie nie możemy zapominać, że reszta świata również nie jest zupełnie pokojowym miejscem i regularnie dzieją się rzeczy niepokojące, wpływające na nasze życie.

Dodatkowo jasnowidz powiedział, że konflikt rozpocznie się od trzech państw: Stanów Zjednoczonych, Izraela i Iranu. Patrząc na to, co się dzieje, jeśli jego wszystkie przepowiednie się spełnią, to nie będzie nam lekko. 

Czujecie dreszcz niepokoju?