18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mistyk z Człuchowa oszalał?

Jackowski wie kiedy skończy się trzecia fala pandemii!

Wojciech Kozicki
18.03.2021  20:11
Krzysztof Jackowski przeczuwa kiedy koniec epidemii
Krzysztof Jackowski przeczuwa kiedy koniec epidemii Fot: Jakub Walasek/REPORTER/East News

Krzysztof Jackowski ostatnio serwuje nam hojnie wizje i proroctwa. Nasz narodowy wizjoner, niczym Baba Wanga i Nostradamus w jednym, tym razem powiedział kiedy prawdopodobnie skończy się trzecia fala pandemii. A do tego dorzucił rozpad Unii Europejskiej i kryzys gospodarczy.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski znowu w akcji. Spojrzał w przyszłość i ostrzegł żebyśmy nie dali się zwieść, gdy wiosną i na początku lata rząd poluzuje nieco obostrzenia i restrykcje. Mistyk z Człuchowa przeczuwa, że „trzecia fala pandemii się nie skończy”, a przynajmniej nie tak szybko, jak się spodziewamy. Co więcej, jej ustąpienie będzie „dziwne”.

Krzysztof Jackowski przeczuwa kiedy koniec epidemii

Zdaniem Jackowskiego, „powinniśmy się przygotować na czas, który będzie nas bardzo męczył”. Finalnie zostaniemy w „kącie, z którego nie ma wyjścia”. Będziemy też zmęczeni buntem. Ujawnił, że wszelki bunt społeczny jest tak naprawdę ignorowany. Czyżby zmienił profesję i zajął się przepowiadaniem teraźniejszości?

Moje poczucie nie napawa mnie optymizmem, dlatego, że ta trzecia fala w moim poczuciu, to się nie skończy. W moim poczuciu tkwimy w kleszczach, które nawet jeżeli w kwietniu, maju one troszeczkę się poluzują, to poluzują się znacznie mniej jak w tamtym roku latem. Powinniśmy się przygotować na czas, który będzie nas bardzo męczył. Ja to mówię okrężnie, w moim odczuciu ta trzecia fala będzie znacznie wydłużona, a ustąpienie jej będzie dziwne. Trzecia fala będzie bardzo długa – przewiduje Jasnowidz Jackowski.

Wraz z trzecią falą pandemii być może czeka nas rozpad Unii Europejskiej porównywalny z rozpadem małżeństwa. Będziemy zwodzeni pozorami, a władze będą starały się, by ludzie dowiedzieli się o prawdziwej sytuacji jak najpóźniej. Po raz kolejny ostrzegł również, że w Europie wybuchnie poważny konflikt, którego źródła powinniśmy wypatrywać na Bliskim Wschodzie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej