18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

teoria trzeciego oka

Jackowski wie, kiedy zniknie koronawirus! Ma przepowiednię dla Polski

02.03.2020  07:41
Jackowski wie, kiedy zniknie koronawirus! Ma przepowiednię dla Polski
Jackowski wie, kiedy zniknie koronawirus! Ma przepowiednię dla Polski Fot: YouTube/Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski po raz kolejny przemówił w najbardziej zajmującej ludzi sprawie ostatnich dwóch miesięcy. Jasnowidz dokładnie zobaczył, kiedy zniknie koronawirus.

Jasnowidz Jackowski po raz kolejny pochylił się nad sprawą koronawirusa z Wuhan, który pustoszy już nie tylko Chiny, ale ponad 60 państw na całym świecie! Medium z Człuchowa znów otworzyło swe trzecie oko i wywróżyło Polsce, jak wpłynie na nią COVID-19.

Już wcześniej Jackowski zapewniał, że niebezpieczny wirus ani trochę nie zagraża Polsce, teraz, w rozmowie z se.pl stwierdził, że nie wpłynie nawet na Europę.

On nam nie zagrozi. Więcej, uważam, że nie będzie miał wpływu na Polskę i na Europę - oznajmił.

Zdaje się jednak, że rzadko używane w ostatnim czasie trzecie oko Jackowskiego (jasnowidz chorował) jest lekko przymglone, bo już odnotowuje się poważny wpływ koronawirusa na świat, Europę, a nawet powoli na Polskę. No ale... Jackowski sam chyba wie, że coś mu w przepowiadaniu przyszłości szwankuje, bo przyznał: mogę się mylić.

Koronawirus umiera

Ale to nie wszystko. Pan Krzysztof twierdzi, że nawet jeśli w Polsce koronawirus się pojawi, to i tak za chwilę zniknie. Wykończy go słońce!

To są ostatnie podrygi tego koronawirusa. Zniknie wraz pierwszymi promieniami wiosennego słońca, a kiedy już naprawdę się ociepli będzie po wszystkim - powiedział

Przeczytaj więcej
Komentarze