18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokująca wizja

Jackowski zapowiada wielki wybuch. "To już jest tak nabrzmiałe"

17.03.2021  12:15
Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści
Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści Fot: Jakub Walasek/REPORTER

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną mroczną wizją dotyczącą najbliższych miesięcy. Popularny jasnowidz ostrzega przed konfliktem zbrojnym oraz drastycznym ograniczeniem wolności.

Jasnowidz z Człuchowa po raz kolejny zaskoczył swoich fanów. Podczas ostatniej transmisji na YouTube opowiedział o swoich przerażających snach, pandemii koronawirusa i zbliżającej się wojnie.

Jackowski zapowiada kolejną katastrofę

Krzysztof Jackowski uważa, że wybuch konfliktu na Bliskim Wschodzie to kwestia kilku najbliższych miesięcy. Potwierdzeniem tych słów ma być wizja, która towarzyszyła mu podczas ostatniego snu. Jasnowidz wyjaśnia, że śniła mu się "burza z fajerwerkami" oraz wojsko, co jest jasnym ostrzeżeniem przed zbliżającą się wojną.

Powiem wam otwarcie, ten czas - marzec, kwiecień, maj - ja to czuję w sobie. Jakbym miał to na plecach położone, taki ciężar, że to jest już tak nabrzmiałe tam, że może w każdej chwili łupnąć ni z tego, ni z owego - ostrzega Jackowski.

Polski Nostradamus wyznał również, że "łupnięcie" doprowadzi do drastycznego ograniczenia naszej wolności.

Jest pełna gotowość, tak to czuję. Jak to się zacznie, to będziemy mieli dość mocno ograniczoną wolność. Ale to nie będzie niewola - stwierdził Jackowski.

Zdaniem Jackowskiego pandemia jest "szkoleniem BHP", pozwalającym na wprowadzenie wszystkich obywateli w stan gotowości. Wiosną czeka nas dramat?

Czytaj także
Przeczytaj więcej