18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Już niedługo

Jackowski ze straszną wizją – zagrożenie dla Polski nadejdzie WTEDY!

27.10.2022  11:10
Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego
Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego Fot: Grzegorz Krzyżewski/REPORTER, creativeneko/Shutterstock

Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego – wizjoner podzielił się strasznym proroctwem dotyczącym zagrożenia dla Polski i Polaków! Czy spełni się jego złowieszcza przepowiednia?

Po raz kolejny człuchowski jasnowidz podzielił się ze swoimi widzami wizją przyszłości. Na początku zaznaczył, że od dawna mówił, że Polska odegra specyficzną rolę w najważniejszych wydarzeniach – które nadejść mają już tej jesieni i zimy. Mówił przy tym ponownie o strasznej panice i lęku, tym razem ze względu na zagrożenie z powietrza.

Znaki na ciałach

Nowe proroctwo dotyczy zagrożenia, które objawiać się będzie widocznymi zmianami na ciałach ludzi, a wiele osób będzie pod kątem tych znaków sprawdzanych. Najważniejsze będzie jednak nie samo zagrożenie, a panika i chaos. Skutki będą nieodwracalne.

Chaos będzie się wydawał nagłym chwilowym ruchem ludzi, reakcją, i nie będziemy sobie zdawali sprawy z tego, że wywołana reakcja masowa może spowodować nieodwracalne skutki dla wielu ludzi. Mimo że fizycznie nic się nam nie stanie, to skutki tego chaosu, tego lęku, będą opłakane w późniejszej fazie

- przestrzega człowiek, który widzi przyszłość.

Nowa choroba?

Krzysztof Jackowski jasno przestrzega przed zagrożeniem, które objawiać się będzie zmianami na skórze.

To jedno zagrożenie może wywoływać dwie groźne obawy: pierwsze to powietrze i to, co idzie z powietrza, albo w powietrzu, z cyrkulacją atmosferyczną. Ale też kojarzy mi się inna rzecz - mianowicie coś, to będzie osobne, coś ze skórą, na ręku, to będą takie plamy, plamki. To będzie robiło odczyn na skórze i to będzie nawet pokazywane w telewizji, że ludzie mają odczyn na skórze, coś ze skórą. My to będziemy widzieli w telewizji, o tym będzie się mówiło w telewizji. Mimo to wywoła to też wielki lęk

- przepowiedział Krzysztof Jackowski.

Dalej mówi też o unikaniu skupisk ludzi i że „jacyś ludzie poza Polską nieliczni to mają”. Wspomina także o kontroli skóry na granicach. Przepowiednia Jackowskiego brzmi, jak nowa pandemia.

Kaczyński zostanie dyktatorem?

Człuchowski profeta odniósł się także wprost do wyborów w naszym kraju. Myśli, że z przyszłą elekcją będzie spory problem.

Cały czas kojarzy mi się, że nasz kraj jest w sytuacji specyficznej. Mam takie wrażenie, jakby nie miały się odbyć przyszłe normalne wybory. Mam takie wrażenie, jakby już wyborów przyszłych miało nie być. Pamiętacie, jak mówiłem podczas zarazy, że ten rząd w drugiej kadencji nie doczeka przyszłych wyborów. A potem, jeżeli one będą, to będzie to jakiś… To nawet nie będą wybory - tymczasowy rząd specjalistów bez wyborów, gdy z jakichś względów nie będzie mogło być wyborów... Bardzo dziwnie mi się Polska kojarzy na najbliższą przyszłość

- zwieńczył złowieszczo.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także