18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nawiedzony dom?

Jak mieszka jasnowidz Jackowski? "Magiczny dom"

Wojciech Kozicki
02.01.2020  18:02
Nawiedzony dom czy magiczne mieszkanie? Jackowski opowiedział o swoim królestwie
Nawiedzony dom czy magiczne mieszkanie? Jackowski opowiedział o swoim królestwie Fot: YouTube

Jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa od lat znajduje zwłoki wąchając ubrania, pomaga policji, angażuje się w medialne sprawy, zdradza tajemnice życia i śmierci.  Niektórzy sądzą, że zarabia na tym miliony i żyje w luksusach. Jak więc mieszka paranormalny celebryta? Może to być dla was zaskoczenie.

Krzysztof Jackowski, chociaż ma moc niczym mistrz Yoda z "Gwiezdnych Wojen", nie mieszka w magicznym pałacu lub chatce na kurzej łapce. Jak podaje naszemiasto.pl, jasnowidz od lat mieszka w starym bloku przy ulicy Szczecińskiej w Człuchowie.

Otwiera okno, które nie istnieje

Jackowski wpuścił „Fakt” do swojego mieszkania, w którym żyje z żoną i córką. Uważa lokal za skromny, ale „bardzo go kocha”.  Z zapalonym papierosem oprowadził reporterów po swoim królestwie i pokazał wystrój, dla którego kluczowe są stare meble i bibeloty.

Taki styl niby to rustykalny, niby trochę stary. Uwielbiam zbieractwo – wyznał Jackowski.

Uwielbia stare meble i styl rustykalny. W przedpokoju ma nawet atrapę okna wykonaną ze 100-letniej belki z młyna. Nie brakuje też złotych elementów jak np. zlew w łazience. Posiada również „zegar jak na ratuszu”, dzwonek do zwoływania na obiad i komodę z Indii, której drzwi wykonano z ciężkiego tybetańskiego drewna.

Nawiedzony dom?

„Fakt” określił mieszkanie Jackowskiego jako „magiczny dom”. Zapewne jest tam gęsto nie tylko od kurzu, ale też magicznej energii. Niedawno głośno było o duchu kobiety, który miotał w jego mieszkaniu drzwiami. Portal czluchow.naszemiasto.pl informował w 2019 roku, że sąsiadki doniosły na jasnowidza, że wali w ściany po nocach. A jeśli tak naprawdę był to duch?

Jak mieszka jasnowidz Jackowski? [WIDEO]

Przeczytaj więcej
Komentarze