18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prosto i przyjemnie

Jak obrać jajko w mniej niż 3 sekundy? Ten sposób podbija sieć

21.09.2019  11:35
Jak obrać jajko w mniej niż 3 sekundy? Ten sposób podbija sieć
Jak obrać jajko w mniej niż 3 sekundy? Ten sposób podbija sieć Fot: Agnieszka Kukiela/REPORTER

Jajka są podstawą niejednej diety. Niestety, mają jedną wadę - bardzo ciężko się je obiera. Na szczęście z pomocą przychodzi nam internet! Oto trik, który zdobył serca tysięcy ludzi. 

Jak obrać jajko, żeby się przy tym przesadnie nie zmęczyć? Każdy ma na to jakiś sposób, ale wiadomo, że należy na to poświęcić chociaż kilka minut. Czy aby na pewno? Okazuje się, że w internecie jest sposób na obranie jajka w mgnieniu oka.

Jak obrać jajko w kilka sekund? Oto sposób!

Zamiast skrobać skorupkę i denerwować się w duchu, wystarczy podejść do sprawy sprytnie i z otwartą głową.

Najpierw wkładamy ugotowane jajko do szklany z zimną wodą. Potem trzeba nią potrząsać energicznie przez moment - dzięki temu cała skorupka odejdzie od jajka z łatwością, a ono samo nie utraci idealnego kształtu. Zobaczcie sami! 

Nie ma co, ten sposób zrewolucjonizuje niejedną kuchnię i być może zachęci nieco bardziej leniwe osoby do jedzenia jajek.

Naprawdę warto to robić - zdrowe i pełne składników odżywczych jajka dobrze nam zrobią w czasach wszechobecnego fast foodu.