18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

komuna bis-PiS

Jaki będzie rok 2021? Jest przepowiednia... PRZERAŻAJĄCA

20.11.2020  16:06
Polskę czeka komuna PiS?
Polskę czeka komuna PiS? Fot: Jan BIELECKI/East News

Polskę znów czeka komuna, odbiorą nam prawa i zepchną na margines? Pojawiła się przerażająca przepowiednia na 2021 rok.

Pandemia koronawirusa doprowadzi do tego, że staniemy się "niewolnikami systemu", a rzad PiS będzie próbował przekupić Polaków coraz wyższymi sumami, tylko po to, by ci nie wyszli na ulice i nie odebrali im władzy. Najpopularniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski zapowiada komunę bis, a raczej PiS.

Jasnowidz z Człuchowa wizją na nowy rok podzielił się tradycyjnie w relacji na, żywo na swoim kanale na YoUTube. Tym razem do przewidywania przyszłych wydarzeń zaprosił kolegę po fachu - jasnowidza Krzysztofa "Atora" Woźniaka. Panowie jednomyślnie ogłosili: zostaniemy zniewoleni.

Jackowski przepowiada komunę bis

Jaka niewola nas czeka? Wcale nie chodzi o pandemię i narodową kwarantannę. W Europie zmienić ma się rozkład sił, Unia Europejska mocno się podzieli, a Polska odgrywać w niej będzie rolę państwa mniej znaczącego, zepchniętego na margines.

Za dramatyczną sytuację Polaków odpowiadać ma nasz rząd. - Doznamy czegoś w rodzaju pewnego komunizmu, dziwnego komunizmu ekonomicznego. Nie ma ku temu najmniejszej wątpliwości - twierdzi Krzysztof Jackowski. Jasnowidz zauważa, że już od wiosny premier Mateusz Morawiecki powtarza, że jesteśmy w największym kryzysie od II wojny światowej i przygotowuje nas do dramatycznej sytuacji ekonomicznej. A przy okazji krok po kroku zniewala i odbiera kolejne prawa.

Kwestia zmian w Unii Europejskiej wydaje się również mocno niepokojąca. Krzysztof Jackowski twierdzi, że kilka bogatych państw przejmie panowanie nad resztą...

Chaos, rozbicie w Europie, od protestów, powstań, cudów. Dlatego, żeby pod tym pozorem rozwalić Unię Europejską albo ją tak przebudować, że ona będzie niedemokratyczna. Kilka krajów posiądzie resztę krajów, biedniejsze, w tym też Polskę, i zgodzimy się na to, że będziemy krajem B, C lub D! To się przełoży na gorszą gospodarkę, gorsze finansowanie, będziemy takimi pół-niewolnikami pewnego systemu - mówi jasnowidz.

Czy możliwym jest, że jego wizja ma związek z obecnym buntem rządu PiS, który nie chce przestrzegania praworządności, podporządkowuje sobie policję i prokuraturę, łamie nie tylko polską konstytucję, ale też traktaty unijne? Zauważmy, że weto budżetu unijnego może sprowadzić na Polskę ogromne sankcje - Unia może pozbawić nas nie tylko kilkudziesięciu miliardów euro dotacji na odbudowę gospodarki po pandemii, ale też części przywilejów, wynikających z członkostwa!

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze