18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wszystko jest w gwiazdach

DRAMATYCZNY HOROSKOP DLA KACZYŃSKIEGO. Nadciąga katastrofa

07.01.2021  17:24
Co czeka Jarosłąwa Kaczyńskiego w 2021 roku? Jego horoskop przyprawia o ciarki
Co czeka Jarosłąwa Kaczyńskiego w 2021 roku? Jego horoskop przyprawia o ciarki Fot: JACEK DOMIŃSKI/REPORTER

Co czeka Jarosława Kaczyńskiego w 2021 roku? Prezes Polskiego Towarzystwa Astrologicznego dr Piotr Piotrowski ułożył szefowi PiS horoskop. ZAPOWIADA DRAMAT.

Rok 2020 był ciężki, ale 2021 ma być jeszcze gorszy. Tak przynajmniej twierdzą kolejni jasnowidze z Krzysztofem Jackowskim i Wojciechem Glancem na czele. Również dawni, nieżyjący już wróżbici przepowiadali w roku 2021 wielkie tragedie, wojnę, a nawet... początek trwającego 7 lat końca świata.

Koniec świata może faktycznie nadejść, jeśli nie dla wszystkich, to przynajmniej dla jednego ważnego polityka. Krzysztof Jackowski zapowiedział śmierć kogoś ważnego w nadchodzących miesiącach, a wyborcy PiS drżą o Jarosława Kaczyńskiego. Teraz pojawiła się inna druzgocąca wróżba dla prezesa.

Astrolog zobaczył przyszłość Kaczyńskiego. Dramatyczny horoskop

Astrolog dr Piotr Piotrowski postanowił spojrzeć w gwiazdy i stworzyć horoskop dla Jarosława Kaczyńskiego. O tym, co czeka szefa PiS w najbliższym roku, opowiedział w rozmowie z Moniką Jaruzelską, w jej audycji na YouTube.

Piotr Piotrowski twierdzi, że Jarosława Kaczyńskiego czeka wielki życiowy przełom. Niestety nie oznacza to nic dobrego - tak złych wiadomości polityk nie dostał od 10 kwietnia 2010 roku, czyli od dnia katastrofy smoleńskiej.

W horoskopie prezesa PiS jest przejście Urana przez Ascendent, czyli jest to taka konfiguracja, która zdarza się raz w ciągu życia. To jest najbardziej przełomowy [okres], mógłby być najbardziej dewastującym momentem w jego życiu od czasu katastrofy smoleńskiej. To jest coś, co zmienia zupełnie. To jest i utrata kontroli i jakiś rodzaj przewrotu - zapowiedział Piotr Piotrowski.

Astrolog wie, kiedy mniej więcej owy przewrót czy przełom w życiu Jarosława Kaczyńskiego nastąpi. Dramatyczne wydarzenia miałyby rozegrać się na przełomie lutego i marca. - Właściwie to będzie coś takiego rozstrzygającego, co zaważy o tym czy będziemy mieli przyspieszone wybory, czy nie - mówi Piotrowski.

Czyżby najtragiczniejszym wydarzeniem w życiu Jarosława Kaczyńskiego miała okazać się utrata władzy?

Przeczytaj więcej
Komentarze