18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

:o

Mroczna przepowiednia na 2021 rok. Aujula ujrzał przyszłość

Wojciech Kozicki
14.12.2020  12:39
Co się wydarzy w 2021 roku? Jasnowidz ujrzał przyszłość i losy świata
Co się wydarzy w 2021 roku? Jasnowidz ujrzał przyszłość i losy świata Fot: LUKASZ SZCZEPANSKI/REPORTER/East News

Nicolas Aujula to jasnowidz, przy którym Krzysztof Jackowski jest jak płotka przy rekinie. Niektórzy twierdzą nawet, że to nowy Nostradamus i Baba Wanga w jednym ciele, a jego wizje i przepowiednie od lat rozpalają wyobraźnię. Właśnie powiedział co wydarzy się w 2021 roku. Będzie się działo…

Czy Nicolas Aujula to skuteczny jasnowidz? Jak przypomina radiozet.pl, jego wizje i przepowiednie się sprawdzają. Brytyjczyk przewidział m.in. pożar katedry Notre Dame, porażkę wyborczą Donalda Trumpa oraz pandemię COVID-19. Co więcej, 35-latek zapewnia, że żył już wiele razy w innych ciałach. Był m.in. egipską królową, pokojówką, jeleniem, nauczycielką oraz lwem.

Przepowiednia i proroctwa na 2021 rok - pandemia, koronawirus i III wojna światowa

Kiedy koniec pandemii koronawirusa SARS-coV-2? Aujula ma dobre wiadomości – sytuacja zacznie się stabilizować na początku roku. Liczba przypadków w skali globalnej będzie spadać w takim tempie, że już na wiosnę COVID-19 zostanie pokonany. Wiele krajów może jednak przeciągnąć restrykcje i obostrzenia aż do 2022 roku.

Jasnowidz przewiduje, że kolejny rok to również ogromna migracja ludności. Czy ma to związek z zaogniającymi się konfliktami w Afryce, m.in. w Mozambiku i Etiopii? A może po prostu wybuchnie III wojna światowa? Jasnowidz podejrzewa, że może dojść do zabójstwa jednego ze światowych przywódców.

Widzę ludzi przemieszczających się w celu znalezienia lepszego życia. Nie mówię o setkach, tylko tysięcy ludzi podróżujących w tym samym czasie  - przewiduje Nicolas Aujula. (Radio ZET)

Wybuch wulkanu w 2021 roku - co nas czeka?

Nicolas Aujula ostrzega, że może nastąpić katastrofalny wybuch wulkanu, który doprowadzi do zmian pogodowych w skali globalnej. Odbędzie się  także „światowy szczyt ze skandalem seksualnym w tle”, a do tego nastąpi nasilenie prawicowej polityki w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Życie gwiazd i celebrytów w 2021 roku

Nicolas Aujula zajmuje się także życiem gwiazd i celebrytów. W 2021 roku ujrzał zawód miłosny w życiu Toma Cruise'a, Natalie Portman i Kim Kardashian, która ma ostatecznie rozstać się z Kanye Westem. Przewiduje też, że Meghan Markle i książę Harry powitają na świecie drugie dziecko, a J. K. Rowling wreszcie napisze nową książkę o Harrym Potterze.

Czy Aujula to skuteczny jasnowidz... a może po prostu dobrze interpretuje teraźniejszość?

Niektóre z moich wizji są bardzo dosłowne. Inne są bardziej symboliczne i otwarte na interpretację, prawie jak sen z ukrytym przesłaniem - wyjaśnia Aujula. (Viva.pl)

Czytaj także
Przeczytaj więcej