18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiadomość od podróżnika w czasie

Jasnowidz Glanc: będzie katastrofa, wiele ofiar, miesiące chaosu

Wojciech Kozicki
21.07.2021  16:02
Jasnowidz ujawnia datę katastrofy. Sztuczna inteligencja i upadek cywilizacji ludzi
Jasnowidz ujawnia datę katastrofy. Sztuczna inteligencja i upadek cywilizacji ludzi Fot: YouTube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Jasnowidz i hipnotyzer Wojciech Glanc wrócił z urlopu i już ma nowe mroczne wizje. Przygotujcie się na katastrofy i masakrę już w 2025 roku. Czy ta mrożąca krew w żyłach przepowiednia się sprawdzi?

Jasnowidz i hipnotyzer Wojciech Glanc ma wizję mroczną i straszną niczym Nostradamus. Takiego przerażenia nie wywołują nawet wizje Baby Wangi. Okazuje się, że już w 2025 roku czeka nas WIELKA KATASTROFA, a przyczynić się do nie może sztuczna inteligencja. Czeka nas upadek systemów finansowych, wielomiesięczny chaos i plaga katastrof w świecie wirtualnym.

Jasnowidz Glanc ostrzega: katastrofa, wiele ofiar, miesiące chaosu

Niestety, zdaniem jasnowidza Glanca, katastrofa jest nieunikniona i MUSI SIĘ WYDARZYĆ, już „stoimy na pograniczu”. Jedyne, co możemy zrobić, to przygotowywać się do nadciągającego niechybnie dramatu. Czekają nas  tragedia, wiele ofiar, bankructwa, wypadki, katastrofy samolotów i uszkodzenia technologiczne. W swojej wizji Glanc ujrzał przerażonych ludzi wyrywających sobie jedzenie.

Co ważne, informacje o nadciągającej katastrofie jasnowidzowi przekazał tajemniczy podróżnik w czasie. Jego imię jest tak skomplikowane, że Wojciech Glanc nie potrafi go powtórzyć. Spotyka się jednak z przybyszem z przyszłości już od jakiegoś czasu, weryfikuje go i testuje. Podróżnik wyjaśnił Glancowi, że kontaktuje się z nim z powodów rodzinnych.

Chcę Wam opowiedzieć wizję, która dotyczy niedalekiego czasu i mam ją od Podróżnika w Czasie (...). Wizja dotyczy 2025-2026 roku, takie mam odczucie. Nastąpi wtedy bardzo poważne załamanie technologiczne, skrajnie poważne załamanie, na którego progu już stoimy. Będzie to katastrofa cyfrowa, wywołana przez sztuczną inteligencję, która się wymknie spod kontroli (...). Nastąpi katastrofa, kilka miesięcy kompletnego chaosu technologicznego i cyfrowego. Pokonanie sztucznej inteligencji będzie wymagało przebudowy wielu struktur w internecie, przekaźnikach satelitarnych itp. W 2025 będzie potężna katastrofa, która wymusi zmiany. Paradoksalnie sztuczna inteligencja będzie dążyła w dobrym kierunku, porządkując albo niszcząc to, co zbędne. Będzie to katastrofa, która walnie po kieszeni każdego, kto ma kredyt, kartę kredytową, bądź płaci normalnymi środkami. Walnie po całym systemie bankowości na świecie – ostrzega jasnowidz Glanc. 

Pieniądze i karty stracą swoją wartość, a liczyć się będą jedynie kryptowaluty. Co ciekawe, „Morawiecki nie będzie miał pensji”. Finalnie, chociaż czeka nas katastrofa, ale „przyniesie korzyść i przekształcenie całego świata”.

Wojciech Glanc ostrzega przed katastrofą. Czy to koniec świata?