Putin się dusi, Duda ucieka

Jasnowidz Glanc i wizja na lato 2021: katastrofa w Polsce

Wojciech Kozicki
29.04.2021  08:59
Wojciech Glanc ujrzał katastrofę w Polsce, tysiące ofiar, wielki wybuch i uciekającego prezydenta Dudę
Wojciech Glanc ujrzał katastrofę w Polsce, tysiące ofiar, wielki wybuch i uciekającego prezydenta Dudę Fot: YouTube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Sądzicie, że jasnowidz Jackowski ma mroczne wizje? W takim razie jasnowidz Wojciech Glanc was zaskoczy. Jego zdaniem, lato 2021 dla wielu osób będzie OSTATNIE! Ostrzega Polaków przed katastrofą nad Bałtykiem! Jego najnowsza wizja to istny horror i masakra rodem z filmów katastroficznych!

Jasnowidz Wojciech Glanc, czyli jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów, gwiazda 2. edycji programu Big Brother, ma złe wiadomości dla Polaków. Były brzuchomówca wciąż publikuje swoje wizje i przemyślenia na YouTube i zapewnia, że przewidział m.in. pandemię koronawirusa SARs-CoV-2 i mówił o nowych mutacjach patogenu. Tym razem, podczas przekazu energii z widzami, ujawnił, że czarno widzi losy Bałtyku.

Jasnowidz Glanc przepowiada mroczne lato 2021, katastrofę i uciekającego Dudę. "Lato przełomu"

Jak ostrzega jasnowidz Glanc, ujrzał w swojej mistycznej wizji niezwykle brudną i skażoną wodę w Bałtyku. Czy ma to związek z planami Unii Europejskiej z oczyszczaniem dna Bałtyku z amunicji i odpadów chemicznych z II wojny światowej?

W wizjach Glanca pojawił się również wątek boga Majów patrzącego na składanie ofiar z ludzi i krew spływającą do Bałtyku, jakby morze zaczęło „żywić się krwią”. Jasnowidz w swych proroctwach ujrzał też beztrosko odpoczywających ludzi nad morzem, gdy w oddali czyha zagrożenie. Widział także tysiące tonących ludzi, tonącą Polskę oraz ścięte głowy podczas składania ofiar.

Bardzo, bardzo, wręcz niebezpieczna woda w Bałtyku. Takie błoto, które świeci w nocy, dziwna poświata, jakby to promieniowało czymś, emanowało coś złowieszczego. Słowa pojawiają się takie jak „tragedia na sopockim molo”, zerwane molo, jakby coś rozwaliło, wyrwało deski. Mam wrażenie jednak dużej ilości wesołych ludzi, wokół nich pojawiają się oczywiście ludzie w kombinezonach ochronnych jest w tym złowieszcza cisza. Jakby Bałtyk zaczął żywić się krwią. - ostrzega Wojciech Glanc.

Na tym jednak nie koniec, bo Glanc ujrzał też potężną eksplozję na wschodzie, „coś jak grzyb”, być może użyta zostanie nowa broń. W wizji jasnowidza objawił się również duszący się Putin. Pojawił się także obraz Andrzeja Duda, który ucieka, pod Pałacem Prezydenckim "pod naporem wody" wsiada do samochodu i znika w towarzystwie ochroniarzy.

Dla wielu będzie to ostatnie lato. Pojawia mi się jakieś trzęsienie ziemi,  jakby zagotowała się woda. To bóstwo Majów ma nagle twarz Putina, która zaczyna się dusić, robi się sina. Jakby nad morzem ciągle były składane ofiary. Tysiące ludzi pod wodą, ta woda jest ciężka, jak galareta, zapach jest paskudny – ostrzega jasnowidz Wojciech Glanc.

 Na tym jednak nie koniec udręki i gehenny, bo nawet jeśli lato dla wielu z nas będzie łaskawe, to jesienią czeka nas „poważne uderzenie”, może zostać użyta „broń psychologiczna”, może dojść do konfliktu zbrojnego, "sparaliżowanie świata po raz wtóry".

Jasnowidz Wojciech Glanc i wizje na lato 2021. Katastrofa nad Bałtykiem? [WIDEO]

Czytaj także