18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ciężkie lato

Przerażająca wizja jasnowidza: huk i krzyk "ratujcie nasze dzieci"

10.06.2020  15:07
Jasnowidz ma niepokojącą wizję na lato
Jasnowidz ma niepokojącą wizję na lato Fot: Wojciech Glanc/Facebook

Jak będą wyglądały najbliższe tygodnie? Jasnowidz Wojciech Glanc ostrzega przed ogromnym niepokojem i niebezpieczeństwem oraz przewrotem tuż przed wyborami.

Wakacje nadchodzą, ale nie powinniśmy szczególnie cieszyć się na ich przyjście. Panuje epidemia, a Polska jest w coraz gorszym stanie. Co więcej, jeszcze na ten miesiąc jasnowidz Wojciech Glanc ma dla nas niepokojącą wizję.

Cały czas chodzi mi takie bardzo niepokojące przeczucie, że w najbliższym czasie zaczniemy słyszeć takie hasło "ratujcie dzieci!" - mówi jasnowidz. - Czerwiec-lipiec, do sierpnia. Wtedy zacznie się dziać coś bardzo niepokojącego. Słyszę bardzo dużo takich krzyków. Ma to coś wspólnego z pandemią z koronawirusem - ostrzega Wojciech Glanc.

Strach przed koronawirusem zostanie przeniesiony na strach przed czymś nowym, co będzie miało związek z dziećmi - dodaje.

Wybory  nie mają znaczenia

Wojciech Glanc twierdzi, że zbliżające się wybory nie mają żadnego znaczenia. - Karty i tak są już rozdane - mówi jasnowidz. Jakie karty? Nie chodzi o to, kto zwycięży. Każdy bowiem, kto wybory wygra, będzie postawiony pod ścianą - nie zrealizuje swoich obietnic, nie da Polakom pieniędzy, nie uratuje Polski. Powód jest prosty. Nie ma już jak jej ratować, brak nam odpowiednich środków. 

Wojciech Glanc uważa, że dzisiejsze luzowanie obostrzeń i zapewnienia o kontrolowaniu epidemii mają tylko jeden cel - doprowadzenie do głosowania. Ostrzega jednak, że tuż przed 28 czerwca zdarzy się coś strasznego.

Trzy-cztery dni przed wyborami coś się wydarzy, jakiś potężny zakręt, potężne zamieszanie. To będzie coś bardzo niedobrego dla nas. To będzie nawrót do jakichś obostrzeń. Żeby wprowadzić zamieszanie, zamęt, jeszcze większy niepokój. To jest środek do tego, by dać ludziom do zrozumienia, że nie mają wpływu na sytuację, która się dzieje - ostrzega Glanc.