18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polski rząd to ukrywa?

Jasnowidz ujawnia kiedy wybuchnie wojna. "Krwawa data"

09.02.2022  17:56
Rosja i Chiny zaczną III wojnę światową? Wojciech Glanc ujawnił datę
Rosja i Chiny zaczną III wojnę światową? Wojciech Glanc ujawnił datę Fot: YouTube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Rosja napadnie na Ukrainę? Chiny zaatakują świat? Jasnowidz Wojciech Glanc, czyli hipnotyzer i polski profeta na miarę Nostradamusa i Baby Wangi, ujawnia kiedy wybuchnie wojna w Europie i eksploduje pierwsza bomba.  Padła „KRWAWA DATA”!

Lada moment może nastąpić atak Rosji na Ukrainę, a Polska jest wciągana w konflikt. Kiedy wybuchnie wojna w Europie? Jasnowidz Wojciech Glanc twierdzi, że wybuchnie wojna światowa, w którą będą zaangażowane Chiny i Rosja. Co gorsza, „polscy politycy mają świadomość nadchodzącej tragedii”, a może nawet świadomie nie informują obywateli o pewnych sprawach. Czeka nas III wojna światowa? Jasnowidz Glanc podaje datę jej wybuchu.

III wojna światowa. Polski Nostradamus podał datę

Jasnowidz Glanc w najnowszym filmie podkreśla jak słusznie niepokojąca jest sytuacja na Ukrainie. Spojrzał w przyszłość i dowiedział się, że Putin w końcu zdecyduje się na atak. Wojna wybuchnie za 21 dni lub 21 lutego, padną strzały, a być może zostaną wystrzelone rakiety.  Czy będzie to III wojna światowa?

Niedługo czeka nas konflikt zbrojny, w który mają być zaangażowane Rosja i Chiny. Wielokrotnie podał konkretną datę. Obawiam się, że to chodzi o krwawą datę. Będzie jakaś prowokacja, stan zagrożenia. Cały czas mam jednak mimo wszystko mam przekonanie tej postaci, która chroni gdzieś, osłania tę wschodnią granicę. 21, krwawa data, mam wrażenie, że huknie 21-go padną pierwsze strzały, pierwsza bomba, pierwsza rakieta - ostrzega Wojciech Glanc.

Zdaniem jasnowidza, być może do przełomowych i dramatycznych wydarzeń dojdzie w trakcie "chińskiej Olimpiady", a kluczową kwestią mogą okazać się sankcje gospodarcze. Chiny uświadomią światu jak bardzo jest od nich uzależniony.

Czy Polska ucierpi w nadchodzącej wojnie? Jasnowidz ujawnił, że nasz kraj chroniony będzie przez “błękitną postać”, która stoi na wschodniej granicy

Kiedy wybuchnie III wojna światowa? Jasnowidz Glanc ujawnia [WIDEO]

logo Tu się dzieje