18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat zacznie się zimą

Jasnowidz ujrzał koniec Polski! "Zgliszcza, eksterminacja"

Wojciech Kozicki
07.09.2022  14:13
Jasnowidz Glanc ujrzal koniec Polski! "Zgliszcza, eksterminacja"
Jasnowidz Glanc ujrzal koniec Polski! "Zgliszcza, eksterminacja" Fot: YouTube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Jasnowidz Wojciech Glanc ma mroczne i przerażające wizje, których pewnie bałby się nawet sam polski Nostradamus, czyli Krzysztof Jackowski. Tym razem ujawnił przepowiednię co stanie się w Polsce zimą. Ostrzegł, że Polacy będą zamarzać i umierać z zimna! Ujrzał też zniknięcie Polski z mapy i masową eksterminację ludzi!

Jasnowidz Wojciech Glanc kiedyś brylował jako brzuchomówca w programie Big Brother, a dziś przewiduje przyszłość na YouTube. W swojej najnowszej audycji zaprezentował „najstraszniejszą wizję od wielu lat” dotyczącą Polski. Wcześniej chwalił się m.in. przewidzeniem pandemii koronawirusa, a teraz ostrzega, że zimą nadejdzie katastrofalny kryzys i Polacy będą umierali m.in. z zimna. A może szykowany jest już kolejny rozbiór Polski

Jasnowidz Glanc ujrzał koniec Polski i masową eksterminację ludzi.

Jasnowidz Wojciech Glanc w swoje wizji dostrzegł symbole zwiastujące tragiczne wydarzenia w Polsce. Zobaczył m.in. zniszczony budynek w centrum kraju. Niedawno zapowiadał też upadek rządu i zamach na premiera Morawieckiego.

Pył, trujący jakby jakiś gaz, toksyczny pył, zgliszcza. I w pewnym momencie patrzę na te zgliszcza, w takim rudo-szarym, dziwnym kolorze. Trochę tak jak krajobraz pustyni, takiej kamienistej, gruzowatej, jak po wybuchu czegoś naprawdę poważnego. I na środku przed moimi oczami przebija się roślinka, zaczyna wyrastać […] I na miejscu tych zgliszczy, tej pustyni w centrum Polski widzę powstający ogród. Ale jest to dziwny ogród, to są dziwne rośliny, one są jakieś inne, tak jakby natura się odradzała. I nie wyczuwam ludzi. Być może ten obraz jest symbolem.  Rozwalenie czegoś starego zatwardziałego, zmurszałego już i zabetonowanego, żeby stworzyć coś nowego – ostrzega jasnowidz Glanc na YouTube.

Na tym jednak nie koniec złych proroctw. Polskie wcielenie Baby Wangi przewiduje tragiczną dla Polaków zimę. Niektórzy będą zamarzali i umierali! W swojej wizji ujrzał również „utylizację albo eksterminację starych ludzi”! W jego proroctwach rozpościera się makabryczna wizja nowego holokaustu!

Następny obraz, który widzę, wygląda mi to trochę na hospicja. Albo są to szpitale polowe, albo hospicja. Widzę przede wszystkim tam starych ludzi z jakimiś dziwnymi ranami, dziwnymi wrzodami, tak jakby skóra odchodziła od kości […] Jakby eksterminacja albo utylizacja starych ludzi [...] Jestem przeniesiony znów do innego obrazu, do pociągu stojącego gdzieś pomiędzy stacjami, gdzieś w jakimś polu. Wchodzę do tego pociągu i widzę zamarzniętych ludzi […] Pociąg widmo z zamarzniętymi zwłokami. Będzie taka zima, że usłyszymy o czymś takim. To będzie na początku ukrywane, ale i tak informacje się przedostaną - ostrzega jasnowidz Glanc.

Media przypominają, że wcześniej jasnowidz Glanc zapowiadał zniknięcie Polski z mapy w 2040 roku. Teraz obawia się, że Polska zostanie podzielona między zachód, a wschód. W swych wizjach ujrzał Polskę jako „podzielone i gnijące ciasto”.

To ciasto jest równo tak na połowę przecięte i dokładnie to przecięcie wygląda jak taka krwawa ropiejąca rana z gangreną […] Z jakiegoś powodu w tym wszystkim pojawia mi się caryca, która odpowiedzialna była między innymi za rozbiory. Tak jakby duch tej carycy się pojawiał [...] Widzę masę popsutych czołgów jeżdżących po polskich ulicach, jakieś wraki okrętów w Bałtyku. Ludzie bijący się pod sklepami. Ludzie gotujący obiad z kota i psa. Uważam, że usłyszymy jeszcze o czymś strasznym […] Ja uważam, że dwa kraje zbliżają się do przepaści, to są Polska i Niemcy - przewiduje Wojciech Glanc.

Czy Polce grozi niebezpieczeństwo i kolejny rozbiór? Czy wizje jasnowidza Glanca powinny być ostrzeżeniem branym na poważnie?

Najstraszniejsza wizja jasnowidza Glanca. Koniec Polski i nowy holokaust, tragiczna zima [WIDEO]

Czytaj także