18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Pustka, Warszawa, skażenie"

Jasnowidz: zamachy w Polsce, dziwna mgła

10.10.2022  16:45
Jasnowidz Glanc: zamachy w Polsce, dziwna mgła, skażenie [WIDEO]
Jasnowidz Glanc: zamachy w Polsce, dziwna mgła, skażenie [WIDEO] Fot: YouTube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Jasnowidz Wojciech Glanc i kolejne mroczne wizje dotyczące przyszłości Polski. Rodzimy Nostradamus i Baba Wanga zapowiada, że w Polsce może zostać przeprowadzony atak terrorystyczny. Czy naprawdę czeka nas tragedia? Jasnowiwidz jak zwykle czarno to widzi...

Białoruś wprost grozi Polsce, a Putin zapowiada, że atak na Kijów to dopiero „pierwszy odcinek”. Polska już zapowiedziała, że w obawie przed „pewnymi atakami” buduje zaporę na granicy z Rosją. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił stan alarmowy Bravo w Polsce w obawie przed atakami na infrastrukturę energetyczną. Czy szykuje się COŚ ZŁEGO? Do pieca dołożył właśnie jasnowidz Wojciech Glanc. Zapowiedział „serię ataków terrorystycznych w Europie”. Ostrzega, że ucierpi także Polska.

Jasnowidz Wojciech Glanc – możliwy atak terrorystyczny w Europie

Jasnowidz Wojciech Glanc niedawno zapowiedział masakrę w Polsce, „zniszczenia i zgliszcza”. Jest najwyraźniej w jakimś defetystycznym amoku, bo właśnie znów straszy Polaków masakrą i zagładą. W swoich wizjach ujrzał „symboliczną mapę Polski na nadpalonym papierze”.

Jestem w centrum Polski, okolice Warszawy, bym powiedział bardziej (…) ale to jest obraz dosyć symboliczny, bo stoję jakby na namalowanej mapie. Polska mapa jest w szarym kolorze, szaro-rudym, podpalanym, jakby trochę przypalonym. Jak się rozglądam dookoła, to tak naprawdę pustka, nie widać nic, jakby mgła w dziwnym kolorze – złorzeczy jasnowidz Glanc.

W swoich wizjach Glanc ujrzał dzieci kryjące się przed nalotem i zatopione statki, które prawdopodobnie przyczyniły się do skażenia wody.

Bardzo wyraźnie słyszę syreny alarmowe, takie jak są przy nalotach. Słyszę zgiełk, nie widzę ludzi, jakby bardzo dużo mgły dookoła (...) Znajduję się w jakiejś klasie w szkole i widzę dzieci chowające się pod stołem (…) Rozdawane są maski, ale nie medyczne, tylko przeciwgazowe. Ludzie chowają się pod stołami, po piwnicach (...) Jakiś zbiornik wody, woda jest zarudziała, metaliczny posmak. Tak jakby było jej dużo, ale ja widzę, że ludziom woda jest rozdawana w butelkach, racjonowana (…) Niedobór wody, ludzie się kłócą o te butelki (…) I to mi się jakoś wiążę, jakby ten zbiornik przeradzał się w morze, zatopione okręty. Być może z tych okrętów pochodzi coś, co skaża wodę – straszy jasnowidz Glanc.

Zdaniem Glanca, do ataków terrorystycznych dojdzie prawdopodobnie w każdym kraju europejskim. Seria zamachów zostanie przeprowadzona m.in. w Polsce, Szwecji, Danii i na Bałtyku. Co więcej, profeta ujrzał również polskich polityków kryjących się w bunkrach.

A może jasnowidz przesadza i wywołuje niepotrzebną panikę? Czy w tak trudnej sytuacji nie lepiej byłoby zaprzestać rozsiewania strachu i defetystycznych nastrojów?

Jasnowidz Glanc zapowiada zamachy terrorystyczne w Europie i w Polsce [WIDEO]

Czytaj także