18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Przebite serce w centrum Polski"

Jasnowidz zapowiada największy zamach w historii

15.09.2021  16:11
Jasnowidz Glanc ostrzega: wojna domowa w Polsce, rekordowy zamach
Jasnowidz Glanc ostrzega: wojna domowa w Polsce, rekordowy zamach Fot: YouTube/ Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Przyszłość Polski jawi się w mrocznych barwach. Jeszcze wczoraj jasnowidz i hipnotyzer Wojciech Glanc zapowiadał wojnę domową i stan wojenny w Polsce. Na tym jednak nie koniec tragedii i dramatów, bo szykuje się największy zamach w historii, który może pochłonąć nawet setki tysięcy ofiar.

Jasnowidz i hipnotyzer Wojciech Glanc, nazywany również polskim Nostradamusem, znów zajrzał w mroczną przyszłość Polski. Ostrzegał, że nadciąga wojna domowa i stan wojenny, będą umierać medycy, ale to nie koniec pasma dramatów, z którymi przyjdzie się nam zmierzyć. Zapowiedział również, że nastąpi „wielki wybuch, wybuch rury”, a do tego wszyscy będziemy „potrzebowali przepustek”.

Wojna domowa w Polsce? Wojciech Glanc ujrzał przyszłość

Hipnotyzer zapowiedział również, że centrum Polski będzie „jak przebite serce”. Ujrzał groźną akcję i brygady antyterrorystyczne w okolicach Sejmu. Czy to akcja prowokacyjna za którą winę mieliby ponieść ludzie ze wschodu? Czy wojsko zostanie wyprowadzone na ulice?

Jasnowidz ostrzega - największy zamach w historii

Nie tylko Polska ucierpi. Zdaniem Glanca, może dojść do potwornego zamachu terrorystycznego, który będzie znacznie straszniejszy, niż atak na World Trade Center.

Chciałem oddać szacunek tym, którzy zginęli w tamtym okresie i niestety powiedzieć wam, że niestety mam pewną wizję, która do mnie zawsze wraca, za każdym razem, kiedy gdzieś ten temat zaczyna po prostu wracać. A mianowicie jak cały czas uważam, że rekord nie został pokonany, że to nie jest koniec. I że nadejdzie coś o wiele gorszego niż to. Czy będzie to Kapitol tym razem, czy będą to tysiące, czy setki tysięcy ofiar? Nie wiem, wiem jedno – że czeka nas i to całkiem niedługo zamach, który pobije to, co było wtedy – ostrzega jasnowidz Glanc.

Gdy to był inny jasnowidz, moglibyśmy odetchnąć z ulgą. Jednak Wojciech Glanc jest w prekognicji zawodowcem, ponieważ przewidział między innymi wybuch w Bejrucie, śmierć księcia Filipa, a w ostatnim czasie wspominał o kolczastym płocie na wschodnich granicach. Tym bardziej jego słowa o przyszłości mrożą krew w żyłach.

Wiem, że to brzmi absurdalnie, to co ja do was mówię, określenie tego rekordem, ale nie ma takich statystyk, których nie można by zawyżać w ten sposób.  Czeka nas i to w bardzo niedalekim czasie coś o wiele gorszego, coś o wiele bardziej szokującego. Świat musi znowu stanąć w miejscu, świat musi znowu się zatrząść i komuś na tym bardzo zależy – ostrzega Wojciech Glanc.

Wojciech Glanc zapowiada wojnę i zamach [WIDEO]

logo Tu się dzieje