pandemia to dopiero poczatek

Jasnowidz Jackowski ma czarną wizję. Polskę czeka kolejna tragedia

23.03.2020  15:13
Jasnowidz Jackowski ma czarną wizję. Polskę czeka kolejna tragedia
Jasnowidz Jackowski ma czarną wizję. Polskę czeka kolejna tragedia Fot: YouTube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Koronawirus SARS-COV-2 to nie jedyna bolączka Polaków. Pandemia zdaniem jasnowidza Jackowskiego wkrótce się skończy, czekają nas jednak po niej kolejne tragiczne miesiące.

Kiedy skończy się pandemia koronawirusa? Naukowcy alarmują, że może trwać miesiącami. Optymistyczne prognozy mówią o wyciszaniu jej na przełomie maja i czerwca. Jasnowidz Krzysztof Jackowski zapewnia jednak, że już za chwilę zaczniemy pozbywać się problemu.

Niestety, optymistyczne wizje pokonania koronawirusa to jedyna dobra informacja, jaką ma nam do przekazania. Jackowski twierdzi, że po pandemii czeka nas kolejny kryzys.

Tragiczna jesień

Po pokonaniu wirusa, przez chwilę będzie spokój, a później przyjdzie jesień. Wtedy Polskę i Polaków czekają wielkie problemy ekonomiczne.

Jeżeli sytuacja zacznie się uspokajać w przeciągu dziesięciu-piętnastu dni, to nie czeka nas wielka recesja. Moim zdaniem przez pandemię gospodarczą duże zmiany mogą nastąpić w przemyśle, w górę mogą również pójść podatki. Najbardziej będziemy to odczuwać jesienią i zimą, może to przypominać sytuację z kryzysem w 2008 roku

- mówi Jasnowidz.

Choć Jackowski zapewnia, że recesja nie będzie wielka, warto zwrócić uwagę na pierwsze zdanie. W nim jasnowidz jasno zaznacza: "jeśli sytuacja zacznie się uspokajać w ciągu kilku-kilkunastu dni". Jak wiadomo, nie uspokaja się, a Jackowski mówił o tym... już kilka dni temu!

Czytaj także