18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"NOC STANIE SIĘ JASNA"

Jackowski ma przerażającą wizję: W WAKACJE ZACZNIE SIĘ WOJNA

06.06.2020  16:09
Krzysztof Jackowski zapowiada wojnę
Krzysztof Jackowski zapowiada wojnę Fot: YouTube/Krzysztof Jackowski

Przerażająca wizja jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Zapowiadana przez niego wielka wojna zacznie się już w najbliższych tygodniach.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski od kilku miesięcy powtarza - świat czeka wielki konflikt. Będzie to wojna, jakiej ludzkość jeszcze nie widziała, a trwać będzie aż 3,5 roku. To, co dzieje się teraz, czyli ograniczanie ludziom praw i pandemia, to dopiero preludium.

Teraz pan Krzysztof wyjawił więcej. Otworzył swe trzecie oko i zapowiedział: jeszcze tego lata zacznie się wojna. Jego zdaniem już w czerwcu albo na przełomie czerwca i lipca zaczną w Europie dziwne, niepokojące ruchy militarne.

Wojna nadciąga

Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że wielki, międzynarodowy konflikt rozpocznie się w środku nocy. Nikt nie będzie spodziewał się ataku, rano, gdy wstaniemy z łóżek, ogarnie nas przerażenie.

To się wydarzy nocą. Będziemy spać spokojnie, a gdy się obudzimy, będziemy w totalnym szoku - mówi Jackowski. - Może mieć to związek z nalotem, kojarzą mi się myśliwce - dodaje.

To będzie nalot, bez wypowiedzenia wojny. To wydarzy się w powietrzu, nad wielką wodą, być może chodzi o wyspę. To zacznie się w powietrzu dynamicznym, jednym, konkretnym nalotem.

Jackowski uważa, że atak w środku nocy będzie tak potężny i agresywny, że od razu zrozumiemy prawdę: właśnie zaczyna się wojna.

To nie koniec przerażających wizji. Jackowski twierdzi, że tuż przed nocnymi wydarzeniami, gdzieś na świecie dojdzie do potężnego skażenia środowiska. Spadnie brudna bomba - powtarza jasnowidz.

Trzy regiony świata. Jeśli zacznie się wielka wojna, będą to trzy miejsca na świecie. One nie będą zwarte obok siebie - mówi.