18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Będą karetki jeździły"

Krwawy sylwester? Nowa wizja Jackowskiego!

Wojciech Kozicki
28.12.2020  15:52
Nowa wizja Jackowskiego. Ujrzał karetki w sylwestra
Nowa wizja Jackowskiego. Ujrzał karetki w sylwestra Fot: Bartosz Krupa/East News

Zapowiada się masakra i krwawy sylwester 2020/2021 w Polsce? Jasnowidz Krzysztof Jackowski spojrzał w przyszłość i czarno ją widzi. Polski Nostradamus twierdzi, że w sylwestrową noc „będą jeździły karetki”.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski znowu miał wizję i ostrzega, że sylwester w tym roku nie będzie spokojny. Ujawnił się co wydarzy się podczas sylwestrowej nocy i jest to dość mroczne proroctwo. Jak czytamy na radiozet.pl, zdaniem Jackowskiego może dojść do poważnych incydentów i nie będzie bezpiecznie.

Jackowski zapowiada rozpad PiS

Na tym jednak nie koniec, bo zdaniem Jackowskiego pojawi się też pewien niepokój w rządzie, nadejdzie zaraz po sylwestrze. Ujawnia, że w PiS jest dość niespokojnie, dochodzi do wewnętrznych incydentów. Finalnie, Prawo i Sprawiedliwość może nawet się rozpaść. Do tego nadciąga trzecia fala koronawirusa, a uderzenie epidemii czeka nas już w styczniu. Wiąże się to oczywiście z ostrymi obostrzeniami.

Nocą, w miastach w Polsce. Mam wrażenie, że albo to będzie w dwóch miastach, albo w Warszawie w dwóch punktach, że będą karetki tam jeździć. Takie mam odczucie – powiedział Krzysztof Jackowski. (Radio ZET)

Czytaj także
Przeczytaj więcej