18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kiedy wizje weszły za mocno

Jackowski odleciał. Wirus celebryta, wojna i spisek PiS

Wojciech Kozicki
14.05.2020  19:09
Jackowski przedawkował wizje? Szokujący wywiad!
Jackowski przedawkował wizje? Szokujący wywiad! Fot: STUDIO - VTV1

Jasnowidz Jackowski czarno widzi przyszłość Polski i świata. Okazuje się, że czeka nas nie tylko koronawirus, ale także wielka wojna. Wróżbita z Człuchowa twierdzi, że jego przepowiednia zaczyna się spełniać. Czy rząd PiS bierze udział w międzynarodowym spisku?

Kolejny wywiad z Krzysztofem Jackowskim. Jednak tym razem "polski Nostradamus" wpadł w szał. Tak pobudzonego chyba go jeszcze nie widzieliśmy! Wykorzystał okazję, by ogłosić, jego wszystkie wizje zaczynają się spełniać. Jakiś czas temu zapowiedział, że przed wielką wojną „ludzie będą bali się oddychać”. Okazuje się, że chodziło o koronawirus! "Polski Nostradamus" wpadł w szał, tak pobudzonego go jeszcze nie widzieliśmy! 

Kij z koronawirusem. My wiemy na pewno jako rząd, że serwujemy wam inną rzeczywistość - Jackowski interpertuje słowa Morawieckiego.

Jackowskiego opętało? Szczepionki, świnie, wojna i wielki spisek

Odpowiedział także na zarzuty internautów, że jeszcze nie ma zapowiadanej wojny. Jasnowidz zwraca uwagę, że „wojna ma różne oblicza”. Dodał, że jesteśmy ofiarami międzynarodowego spisku, w którym rząd PiS i premier Morawiecki biorą udział. Podejrzewa, że media i politycy mogą kłamać w sprawie liczby ofiar koronawirusa. Skrytykował również zapowiedź obowiązkowych szczepień, bo "wyszczepić to można świnie, i to nie obrażając świń.

To co się dzieje w Europie, wygląda niepokojąco. Ale uwaga, dopiero będzie niebezpiecznie  - ocenia Jackowski.

Kiedy wojna i koniec pandemii?

Ujawnił także kiedy nastąpi „czas po pandemii”. Jego zdaniem skończy się ona wtedy, kiedy przestaniemy w nią wierzyć. Jego zdaniem "koronawirus wszedł do Europy jako "wirus celebryta", który ma po prostu dobrą reklamę, a maseczki nazwał "homontami, które sami sobie zakładamy". Podejrzewa, że pandemię ktoś wymyślił i zorganizował.

Dalsza część wywiadu to szalony strumeiń świadomości biegnący od amerykańskiej inwazji w Syrii i Afganistanie, aż po zamachy w Europie i rosyjską politykę.

Wniosek? Będzie wojna albo nawet... coś gorszego?

Nie mam pojęcia co to jest. To potrwa 3,5 roku, a rok 2020 zapoczątkuje wojnę i obedrze nas ze złudzeń. Sam się przeraziłem swojej wizji - miał wizję Jackowski.

Jasnowidz Jackowski i ostry wywiad - wizje go poniosły!