18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tego nie przewidział

Horror w domu Jackowskiego. Duch miotał drzwiami jak szatan!

Wojciech Kozicki
17.12.2019  14:59
Jackowski i duch zmarłej kobiety... przedawkował wizje?
Jackowski i duch zmarłej kobiety... przedawkował wizje? Fot: YouTube

Jasnowidz Krzysztof Jackowski szuka żywych i zmarłych po zapachu wąchając ich ubrania. Twierdzi, że ma nawet kontakt z duszami! Czy jednak nie przedawkował swoich niezwykłych wizji? Najwyraźniej jeden z duchów pojawił się u niego w domu, a  w sieci jako dowód krąży wideo rodem z horroru.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ostatnio igra  z ogniem! Wszelkie zjawiska paranormalne wydają mu się niestraszne, bo m.in. nawiązał kontakt z duszą Piotra-Woźniaka Staraka. Dodatkowo opowiedział o swoim odejściu w zaświaty i zdradził sekrety istnienia oraz życia po śmierci. Czy za bardzo zbliżył się do „drugiej strony”?

Niedawno Jackowski zajmował się zaginięciem 73-letniej kobiety z Działdowa, która miała demencję starczą. Jej poruszającą historię opowiedział w filmie na Youtube. W piątek 13 grudnia policjanci znaleźli jej zwłoki i jasnowidz oczywiście twierdzi, że to jego zasługa. Czy jej duch pojawił się u Jackowskiego w domu?

Jackowski kontra duch

Internauci zwrócili uwagę, że tuż za nim w jego domu najwyraźniej pojawiła się przerażająca zjawa! Drzwi za jasnowidzem otworzyły się w tajemniczy sposób (3:18), ale czy nie było to po prostu klasyczne zjawisko przeciągu? A może rzeczywiście powiało grozą?

Nie wiem, co powiedzieć z tymi drzwiami. Byłem sam w mieszkaniu i nie było przeciągu, a drzwi są solidne i ciężkie, poniemieckie – skomentował Jackowski.

Jackowski i duch - czy zjawa zmarłej staruszki nawiedziła jego dom?

Przeczytaj więcej
Komentarze