18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Najpotężniejsza pogodynka

Jasnowidz Jackowski przepowiada pogodę na zimę 2022! Brrrr?

25.10.2022  10:20
Krzysztof Jackowski przepowiada pogodę na zimę 2022 roku
Krzysztof Jackowski przepowiada pogodę na zimę 2022 roku Fot: justoomm/Shutterstock, WOJCIECH STRÓŻYK/REPORTER

Zastanawiasz się, jaka będzie pogoda zimą? Czy trzeba już wyciągać futra i czapki-uszatki? Prasować pantalony? Czy może należałoby naoliwić mechanizm starej, wysłużonej parasolki? Myślisz sobie – przecież nie mogę zaufać meteorologom, oni są jak chorągiewka na wietrze! To teraz masz prognozę bezpośrednio ze źródła – z przyszłości. Jasnowidz Jackowski miał nową wizję!

„Super Express” zwrócił się do jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego z pytaniem o prognozę pogody na tę zimę. Czy czeka nas plucha, siarczysty mróz, czy może jakieś nie wiadomo co? Może jakiś radioaktywny opad? Tylko on może to wiedzieć. Jak zwykle kulturalnie wyjaśnił „Super Expressowi” czego można się spodziewać.

Pogoda na zimę 2022

Człuchowski wizjoner widzi! A przynajmniej przeczuwa. W rozmowie z tabloidem opisał, jaka jego zdaniem będzie zima.

Nie myślałem o tym. Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022. Tam będzie jakiś przejaw zimy. Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku

- mówił Jackowski z rozmowie z „Super Expressem”.

Zima więc w końcu nie zaskoczy drogowców! Ale zasmuci całe rzesze miłośników białego szaleństwa, choćby odkurzających sanki brzdąców. No ale nie można mieć wszystkiego, zawsze ktoś będzie niezadowolony. Ale spokojnie! Prognoza pogody człuchowskiego profety dotyczy roku 2022 – od 1 stycznia może jeszcze dojść do gromkiej śnieżycy! Tego życzymy tym, którzy jej chcą, a nie życzymy tym, którzy jej nie chcą.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także