18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tornado nadciąga

PRZEPOWIEDNIA JACKOWSKIEGO SIĘ SPEŁNIA. Tragiczny rok w Polsce

22.05.2020  10:52
Jasnowidz Jackowski ogłasza upadek PiS i rząd tymczasowy
Jasnowidz Jackowski ogłasza upadek PiS i rząd tymczasowy Fot: YouTube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski po raz kolejny udowadnia - moje przepowiednie się spełniają. Co przewidział? Między innymi koszmarny bałagan polityczny w Polsce. A przyszłość ma być jeszcze poważniejsza.

Jakie będzie lato? Czy wybuchnie pożar? Czy osoba zaginiona żyje? A w końcu - kto wygra wybory, jak potoczy się epidemia, czy wybuchnie wojna? Na wszystkie pytania potrafi odpowiedzieć jasnowidz Krzysztof Jackowski, który teraz udowadnia, że jego wizje właśnie się spełniają.

Jackowski twierdzi, że od tygodni przepowiadał koszmarne zamieszanie polityczne w naszym kraju. Miał też zobaczyć swym trzecim okiem, że Małgorzata Kidawa-Błońska nie weźmie udziału w wyborach, a doprowadzą do tego wewnętrzne konflikty i decyzje w jej ugrupowaniu.

Co czeka Polskę?

Niestety, zdaniem Jackowskiego, Polskę czeka jeszcze większy bałagan. Jasnowidz jest pewny - kończą się powoli rządy PiS. Niektórzy mogą się ucieszyć, pytanie tylko, czy upadek partii nie będzie dla nas bolesny. Jackowski przewiduje bowiem sytuację, jakiej w polityce jeszcze nie było.

Ja mam wrażenie, że PiS zniknie. Ja bym się nie zdziwił, gdyby to się wydarzyło jeszcze w tym roku. Mam wrażenie, że ten rząd doprowadzi tę dziwną sytuację z pandemią do takiego momentu, że się poda do dymisji. Sytuacja w kraju w tym momencie będzie fatalna. W tym rządzie nastąpią jakieś poważne perturbacje. Będzie chciał rządzić dalej, ale już jako rząd mniejszościowy

- mówi zaniepokojony Jackowski.

Jasnowidz przewiduje, że aby utrzymać władzę, PiS może wprowadzić w Polsce jeden ze stanów nadzwyczajnych, co znacznie ograniczy prawa Polaków. O wcześniejszej jego przepowiedni i odebraniu Polsce demokracji, pisaliśmy kilka tygodni temu (więcej przepowiedni jasnowidza znajdziecie TUTAJ).

To nie koniec szokujących przepowiedni Jackowskiego. Jasnowidz przewiduje, że Polska doczeka się rządu tymczasowego, z mackami sięgającymi do nas zza granicy.

Będzie mowa o wcześniejszych wyborach, ale okoliczności będą takie, że żeby opanować jakąś sytuację, będzie musiał powstać rząd tymczasowy, bez wyborów, który będzie miał jawne macki spoza naszego kraju. Rzecz niebywała, ale tak to czuję

- ostrzega jasnowidz. Jednocześnie twierdzi, że obecny rząd może chcieć się "ewakuować".

Przeczytaj więcej
Komentarze