18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mroczne wizje Jackowskiego

Nowe restrykcje! Ujawnił podstęp PiS!

Wojciech Kozicki
21.01.2021  20:02
Obostrzenia, epidemia i maseczki - Jackowski wie jaki będzie rok 2021
Obostrzenia, epidemia i maseczki - Jackowski wie jaki będzie rok 2021 Fot: Karol Makurat/REPORTER/East News

Krzysztof Jackowski znowu zajrzał w mroki przyszłości. Gdy już myśleliście, że koronawirus SARS-CoV-2 jest w odwrocie, a restrykcje i obostrzenia znikną, jasnowidz znów czarno widzi przyszłość Polski.

Jaki będzie rok 2021? Krzysztof Jackowski serwuje kolejne wizje, proroctwa i przepowiednie jak z horroru. Znowu ujrzał mroczną przyszłość. Uważajcie, bo gdy rząd ogłosi, że obostrzenia i restrykcje zostaną poluzowane, nagle "zaczną się przyrosty". Wybuchną nowe protesty, które Prawo i Sprawiedliwość będzie ignorowało i bagatelizowało.

Jackowski wie jaki będzie rok 2021

Jakieś dobre wiadomości? Raczej nie. Możemy spodziewać się lekkiego poluzowania przepisów dotyczących noszenia maseczek, ale to sprytna zmyłka. Chociaż władza odpuści np. właścicielom restauracji i hoteli, to przepisy będą coraz ostrzejsze.

W 2021 roku nie złapiemy oddechu, tak jak złapaliśmy w okresie letnim w 2020 roku. Nie będzie tak lekko Jeśli nawet pewne obostrzenia ustąpią, to powstaną inne restrykcje dla przedsiębiorców i obywateli  - zapowiada Jackowski na YouTube.

Finalnie „przepisy w 2021 roku będą bezdyskusyjne” i mocno je odczujemy. Rząd postara się, żeby nikt nie bagatelizował noszenia maseczek jak w ubiegłym roku. Wszystko wskazuje, że dokręcą nam śrubę tak, że jeszcze zatęsknimy za 2020 rokiem.

Nagle jasnowidz przerwał transmisję na YouTube. Czyżby zobaczył coś przerażającego? Czy może ujrzał ataki nowych mutacji koronawirusa? Kryzys gospodarczy? Ciężko powiedzieć czy Jackowski nam to ujawni, bo chyba sam dla siebie jest nieprzewidywalny…

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze