18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Coś się stanie w maju

Jackowski ujrzał przyszłość Polski. "Stan gotowości"

05.05.2022  15:54
Jackowski o przyszłości Polski. Stan gotowości w maju?
Jackowski o przyszłości Polski. Stan gotowości w maju? Fot: Michal Wozniak/East News

Wojna w Ukrainie trwa, a w powietrzu wisi eskalacja konfliktu. Czego możemy spodziewać się po Putinie? Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wiadomości – Polska może znaleźć się w poważnym niebezpieczeństwie. Najnowsza wizja Nostradamusa z Człuchowa mrozi krew w żyłach! Już w maju premier Morawiecki może podjąć dramatyczną decyzję.

Polscy jasnowidze i wróżbici czarno widzą przyszłość wojny Rosji z Ukrainą, w tym losy Polski. Wczoraj jasnowidz Wojciech Glanc ujawnił kiedy Rosja zaatakuje Polskę i zobaczymy „płonącą Warszawę”. Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego również budzi poważny niepokój. Człuchowski profeta ostrzegł, że maj będzie miesiącem „napiętym i przełomowym” dla wojny toczącej się na terytorium Ukrainy.

Nowa wizja Jackowskiego. Polska przyłączy się do wojny?

Krzysztof Jackowski w swojej wizji ujrzał, że sytuacja w Ukrainie mocno się skomplikuje. Wspomniał też o „niepolskim rządzie” oraz „oficjalnym stanie gotowości Polski przystąpienia do konfliktu”.

Wyraźnie to się skomplikuje w maju. Mam wrażenie - kto wie, czy też niepolski rząd, albo tylko polski rząd - ale będzie mowa o takiej alternatywnej grupie wojska. Na wszelki wypadek, gdyby była taka konieczność, jakby ochotnicy, którzy mogliby brać udział w konflikcie. Będzie przynajmniej o tym mowa oficjalna. Może dojść do tego, że trzy lub cztery państwa, kto wie, czy nie będzie w tym Polski właśnie, przynajmniej zaczną mówić oficjalnie o gotowości przystąpienia do konfliktu – wróży Krzysztof Jackowski.

Zdaniem Jackowskiego, premier Mateusz Morawiecki może podjąć w maju decyzję o wprowadzeniu „stanu gotowości”. Ta decyzja ma wręcz przypominać ROZKAZ. Przypomnijmy, że niedawno Jackowski zapowiadał, że w obliczu konfliktu polski rząd zrzeknie się władzy.

Kojarzy mi się nasz pan premier i będzie ogłoszony stan, nie wiem czego - gotowości? W trakcie tego stanu będą mogły stosowane być obowiązki, czyli obywatele będą mieli większe obowiązki, będą musieli wykonywać coś, co będzie brzmiało jak rozkaz, choć to nie będzie typowym rozkazem. [...] W bardzo napięty sposób mi się to kojarzy, nie czułem takiego napięcia miesiąc temu – ostrzega jasnowidz Jackowski.

Czytaj także