18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma dowody na "fabrykę dusz"

Jackowski opisuje życie po śmierci. "Ja pier***, to koniec"

Wojciech Kozicki
07.12.2019  16:09
Jasnowidz Jackowski oszalał? Ma dowody na życie pozagrobowe
Jasnowidz Jackowski oszalał? Ma dowody na życie pozagrobowe Fot: YouTube

Zastanawiacie się czy istnieje życie po śmierci? Jak wygląda życie pozagrobowe? Jasnowidz Krzysztof Jackowski zna odpowiedzi na te wszystkie egzystencjalne i metafizyczne pytania. Zdecydował się zdradzić tajemnice życia i tego co jest poza nim.

Krzysztof Jackowski znowu miał wizje. Gdy prowadził transmisję live na YouTube przytoczył historię nastolatka, któremu przepowiedział totalny upadek i mroczną przyszłość. Przeczuwał, że "miał coś wyryte w sobie". Po jakimś czasie okazało się, że chłopak już jako student prawa zabił człowieka.

Skłoniło to jasnowidza z Człuchowa do refleksji. W filmie "Po co tu jesteśmy? Dojrzałem, by w końcu wam to wyznać" ujawnił jaki sens ma życie człowieka.

Mroczna filozofia czy szaleństwo?

Mówi do was ktoś kto w życiu znalazł mnóstwo ludzkich zwłok i żywych osób metodą jasnowidzenia. Jestem przekonany i mówię wam, iż ten świat na którym żyjemy jest to fabryka osobowości. Jesteśmy tu po to, by przejść zadanie. Być może wyznaczamy je sobie sami przed narodzinami, a być może to zadanie ktoś nam stwarza – powiedział Jackowski.

Jego zdaniem ziemskie życie to gra, ale „na pewno nie jest to życie właściwe i prawdziwe”. Nie ma też wątpliwości, że żyliśmy przed tym życiem w innym świecie i należymy do innego świata tu na Ziemi. Na wielu innych planetach też może być podobna sytuacja.

Czarnowidz uważa, że Bóg nie dałby nam tylko jednego życia bo np. noworodek, który rodzi się i od razu umiera, nie staje się żadną osobowością, nic nie przeżył i jest to nonsens. Sądzi, że „noworodek jak urodził się nijaki, to i zmarł nijaki”, bez osobowości i pamięci.

Czym jest deja vu?

Jackowski ma wiele dowodów na to, że mamy więcej niż jedno życie? Wiecie czym jest deja vu? Jackowski ujawnia, że to przebłysk naszego przeznaczenia i niedoskonale zakodowany plan naszego obecnego życia. To dowód na realizację programu osobowości i wyznaczonego zadania. Śmierć jest natomiast uwolnieniem ze scenariusza. Nie wyklucza również, że za pomocą reinkarnacji uatrakcyjniamy sobie wieczność kolejnymi wcieleniami.

Bardzo często przeszywa mnie przeczucie, że jak umrę, to się ocknę taki sam ja gdzieś. I nie wiem czemu, mam przeczucie, że powiem "ja pierdzielę, wydawąlo mi się, że to koniec, umieram, a przecież teraz dopiero żyję, wróciłem". Tak mi się kojarzy moja śmierć - odleciał Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz Jackowski i życie po śmierci oraz tajemnica istnienia:

Czytaj także
Przeczytaj więcej