18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

PiS szykuje Polakom COŚ ZŁEGO

Jasnowidz Jackowski zapowiada EPIDEMICZNY HORROR

Wojciech Kozicki
04.08.2021  21:23
Nowe wizje Krzysztofa Jackowskiego. Nasilenie epidemii i mroczna przyszłość
Nowe wizje Krzysztofa Jackowskiego. Nasilenie epidemii i mroczna przyszłość Fot: Karol Makurat/REPORTER/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski MIAŁ RACJĘ! Ledwo zapowiedział powrót pandemii i lockdown w Polsce, a minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił wprowadzenie obostrzeń i restrykcji. Jednak jak ostrzega profeta z Człuchowa, ten lockdown i atak zarazy będą znacznie ostrzejsze, niż się spodziewamy.

Minister zdrowia Adam Niedzielski właśnie zapowiedział nowe obostrzenia i restrykcje związane z czwartą falą koronawirusa. Może nastąpić nowy lockdown i zamykanie branż. Nie jest to jednak dla nas niespodzianka, bo zaledwie dobę temu zapowiedział to jasnowidz Krzysztof Jackowski w audycji „Zaczął się już inny świat”. Zdaniem wizjonera, rząd wprowadzi takie obostrzenia, przy których to, co mieliśmy dotąd, wydawać się będzie "dziecinadą".

Jackowski ujrzał krach ekonomiczny, wojnę i totalny lockdown

Jackowski ostrzega, że możliwy jest ekonomiczny wstrząs na całym świecie. W perspektywie miesięcy ma dość do dwóch tąpnięć ekonomicznych. Pierwsze nastąpi prawdopodobnie w sierpniu. Drugi krach ma być znacznie silniejszy. Przyniesie to diametralną zmianę w stylu rządzenia krajem. Co gorsza, szykuje się duży konflikt na świecie.

Zdaniem wizjonera z Człuchowa, czeka nas bardzo duże nasilenie zarazy. Co prawda w listopadzie doświadczymy lekkiego spadku liczby zakażeń, ale już w grudniu nastąpi mordercza kulminacja. Co gorsza, dojdzie do podziału w społeczeństwie, będzie bardzo restrykcyjnie

Boję się jesieni zimy. Jest mi smutno. To będzie bardzo brzydka zima. Tej zimy zobaczymy inne twarze polityków. Nie traktujcie tego dosłownie. Usłyszymy i zobaczymy inną politykę wobec nas, bardziej srogą. Mam nadzieję, że to bzdura: ludzie, nie wiem, czy w Polsce, nie będą mogli wyjść ze swoich dzielnic czy rejonów. To będzie strasznie poplątane. To, co było, to była dziecinna zabawa. To, co teraz będzie z jakimiś wymogami, będzie nas szokowało, ale nie śmieszyło – ostrzega Krzysztof Jackowski.

Czyżby rząd szykował się do wprowadzenia dyktatury i zamknięcia Polaków jak w obozie pracy lub więzieniu? Niestety, jasnowidz przedstawił mroczny scenariusz. Powrotu do normalności NIE BĘDZIE! 

Zacznie się dosyć ostro. Niemcy, może jeszcze z dwa, trzy kraje w Europie, doświadczą sporych wzrostów zarazy i już z początkiem września rząd będzie stawiał obywatelom warunki, da nam wybór czegoś. Jeżeli większość ludzi tego nie wybierze, będzie musiał spełnić to, co nam przy stawianiu tych warunków przedstawi – zapowiada jasnowidz Jackowski.

Czytaj także
Przeczytaj więcej