18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Z plaży mówi co się wydarzy

Jackowski zapowiada koniec PiS: "Kompromitacja"

23.07.2021  14:28
Jasnowidz Jackowski zapowiada koniec PiS: "Kompromitacja"
Jasnowidz Jackowski zapowiada koniec PiS: "Kompromitacja" Fot: Jakub Walasek/REPORTER/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski nigdy nie odpoczywa. Polski Nostradamus, nawet przebywając na wakacjach, ma mroczne wizje. Tym razem wieszczy koniec PiS i ujawnia informacje o nadchodzącej czwartej fali koronawirusa. Okazuje się, że wielu polityków czekają problemy i kompromitacja. Czy to koniec władzy Kaczyńskiego?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski jak zwykle czarno widzi przyszłość. Chociaż spędza aktualnie wakacje w Ustce, postanowił zajrzeć w przyszłość i opowiedzieć o niej swoim fanom. Wieszczy tym razem, że wkrótce Polska i świat będą „świadkami kompromitacji obecnego stanu rzeczy”. Co więcej, zapowiedział „początek powrotu do normalności”.

Mroczne wizje Jackowskiego. Nadciąga koniec PiS?

Okazuje się, że wkrótce nastąpi także koniec rządu PiS. Zdaniem Jackowskiego, doświadczą kompromitacji, a partia „zrzuci z siebie władzę”. Prawdopodobnie czekają nas także przedwczesne wybory.

Uważam, że najbliższe miesiące będą bardzo ważne. To, co od ponad półtora roku się dzieje, zostanie skompromitowane. Mam obawy o ten rząd. Jak Wam mówiłem, moim zdaniem PiS się rozpadnie, "zrzuci z siebie władzę". Wszystko na to może wskazywać: powrót Tuska, nagły, prawdopodobnie bez przygotowań jest konieczny, bo dzięki temu może istnieć możliwość przedwczesnych wyborów – zapowiada Jackowski.

Profeta z Człuchowa, nadając prosto z plaży, wieszczył również konflikt, o którym wspominał już w 2019 roku. Jego zdaniem, rządy mogą mieć problem, bo zostaną same. Wszystko to jednak ubrał w woal tajemniczych stwierdzeń i wskazówek,co dodatkowo pobudza wyobraźnię.

Niewidzialne figury, figury zamożne i decyzyjne, które nie są politykami, mogą, jeśli to, co miało się stać, nie wypali, postawić polityków i massmedia w głupiej sytuacji. Słowo "kompromitacja" bardzo mocno mi się kojarzy i daje mi nadzieję, że coś się wyprostuje, że jakąś nadzieję normalności zaczniemy obierać. I to się może stać nagle. To jest moje pierwsze od półtora roku pozytywne poczucie na obecną sytuację. Mówiłem Wam o konflikcie i chcę powiedzieć, że to, co przeżywamy teraz, będziemy musieli w przyszłości nazwać. Teraz nie mamy nazwy, bo tkwimy w tym i ciężko rozpoznać, co jest normalne, a co nie. Tłumaczenie obecnego stanu rzeczy jest trudne, bo na wiele pytań nie mamy odpowiedzi, a każdy ma coraz więcej wątpliwości, co jest faktem. Tkwimy w okresie nienormalnym, który zapowiedziałem w 2019 roku – powiedział Jackowski.

Jackowski na plaży, mroczne wizje z wakacji [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej