18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"TO JUŻ SIĘ ZACZĘŁO"

MROCZNA PRZEPOWIEDNIA: Za takim rokiem jak 2020 jeszcze zatęsknimy

07.01.2021  13:09
Jasnowidz Jackowski zapowiada: będziecie tęsknić za 2020 rokiem
Jasnowidz Jackowski zapowiada: będziecie tęsknić za 2020 rokiem Fot: Bartosz Krupa/East News

Szczepionki uratują świat? Nic z tego. Koniec pandemii wcale nie przyniesie nam powrotu normalności. Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada mroczny 2021 rok.

Moc jasnowidzenia posiada niewiele osób, jednak te, które los obdarzył trzecim okiem, mają dziś do przekazania same mroczne wizje. Mnożą się zapowiedzi wielkiej wojny i ogromnych tragedii, jakie nastaną w 2021 roku. Teraz nasz rodzimy jasnowidz Krzysztof Jackowski oznajmia: TO JUŻ SIĘ ZACZĘŁO.

O co chodzi? Wróżbita z Człuchowa od miesięcy powtarza, że nad świat nadciąga ogromna wojna, a rok 2020 ogłaszał przełomowym. Dla Polski przepowiada wielkie polityczne zamieszanie, wręcz utratę demokracji i wolności, a dla świata gigantyczne konflikty.

Przepowiednia na 2021 rok. "To już się zaczęło"

Krzysztof Jackowski twierdzi, że wielki międzynarodowy konflikt i czas niepokoju już się zaczął. 3,5-letnia wojna nadciąga, a zło właśnie przejmuje kontrolę nad światem.

Nie stanie się dzień! Niektórzy myślą, że jak ustanie zaraza, to zaczniemy żyć normalnie. Nie zaczniemy - mówi jasnowidz.

TO SIĘ ZACZĘŁO. 2021 pod wieloma względami będzie gorszym rokiem, niż 2020. Jeszcze za takim rokiem jak 2020 zatęsknimy - straszy Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz przekonuje, że jeszcze długo nie będzie normalnie. Czeka nas wiele lat niepokoju i strachu.

Czytaj także
Przeczytaj więcej