18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok

Jasnowidz ma DOBRE wieści na 2020 rok?! Tego jeszcze nie było

16.11.2020  21:55
Krzysztof Jackowski ma dobre wieści
Krzysztof Jackowski ma dobre wieści Fot: Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski spojrzał w przyszłość. Choć to niemalże niemożliwe - ma dla nas dobre wieści na 2020 roku. Nie są one może rewelacyjne, ale każda odmiana od tych tragicznych - jest aktualnie pożądana. 

Jasnowidz Krzysztof Jackowski od lat specjalizuje się w spoglądaniu w przyszłość. Niestety, rok 2020 to raczej pasmo złych wieści, dlatego każda dobra informacja jest na wagę złota. Po raz pierwszy od stycznia - wieszcz z Człuchowa zobaczył chwilę oddechu dla każdego z nas.

Krzysztof Jackowski ma DOBRE wieści

Tego właśnie potrzebujemy! Przez moment chociaż odpocząć od rosnących tragedii, które dzieją się na świecie. Krzysztof Jackowski swoim trzecim okiem zobaczył związek między wyborami prezydenckimi w USA a naszą sytuacją. Jego zdaniem po odejściu Donalda Trumpa ze stanowiska - coś się na świecie zmieni na plus.

Czuję, że w tej chwili ważą się bardzo ważne rzeczy i możemy przez chwilę złapać oddech. Albo go złapiemy na poważnie, ale bo tylko przez chwilę. Brzmi to tajemniczo, mówię to ostrożnie, bo takie coś dochodzi do mnie, ale to nie jest pełne. Niech to tak spokojnie dochodzi

- mówił Krzysztof Jackowski na swoim YouTubie.

Czuję taką polaryzację, takie coś, co ma się zmienić. Od marca jest sytuacja nienormalna nas świecie. Coś teraz się waży. (...) W tym co się dzieje, zacznie się coś sypać, układanka, która dotychczas była bardzo schematyczna - zacznie się sypać. Będziemy obserwowali, że niektóre państwa, choćby w Europie, będą się trzymać tego, co jest, a niektóre zaczną zachowywać się inaczej, dziwnie. Nie będzie spójności, coś się waży! I uwaga: może mieć to związek z tym, co się stało w Stanach

- uprzedzał wcześniej Jackowski.

Jeśli ma rację i chociaż przez sekundę złapiemy oddech normalności - to zdecydowanie wszyscy wyjdziemy na tym dobrze. Już niemalże pełny rok siedzimy praktycznie wyłącznie zamknięci w domach. Wszyscy chcemy wrócić do dawnych, pięknych czasów.

Czytaj także
Przeczytaj więcej