18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Apokalipsa i wojna?

Jasnowidz miał straszną wizję. Wrócą GETTA?!

30.03.2021  21:47
Krzysztof Jackowski w potwornej wizji
Krzysztof Jackowski w potwornej wizji Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał straszliwą wizję, która wszystkimi wstrząśnie dogłębnie. Co zobaczył najbardziej znany, polski obywatel z nadprzyrodzonym darem odczytywania przyszłości? Lepiej sami się przekonajcie.

Krzysztof Jackowski jest bez wątpienia najbardziej znanym polskim jasnowidzem. Często miewa wizje, które się sprawdzają co do joty, dlatego wzbudza takie zainteresowanie wśród Polaków. Niestety, po ostatnim przypływie nadludzkiej intuicji - nie ma dla nas dobrych wieści. 

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję

Na swoim kanale na YouTubie Krzysztof Jackowski często opowiada, jakie miał przypływy przeczuć. Niestety, tym razem jego wizja zmroziła wszystkim krew w żyłach. W czasie audycji jasnowidz mówił o gettach, racjonowanej żywności i grupowym opryskiwaniu ludzi. Jego zdaniem już w kwietniu czeka nas kryzys. 

Widzę poruszenie w całym kraju, a ludzie są w niektórych miejscach, jak w gettach, niby nic złego im się tam nie dzieje, ale są zamykani. Nie mogą stamtąd wyjść

- powiedział Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

Przepowiednia przywodzi na myśli tragiczny kryzys drugiej wojny światowej, kiedy ludzie ginęli w strasznych okolicznościach i znikąd nie mogli spodziewać się pomocy. Dokładnie takie rzeczy chodzą teraz po głowie naszemu rodzimemu jasnowidzowi.

Myślicie, że jego wizja realnie ma szansę się spełnić? Nam na samą myśli krew zatrzymuje się w żyłach. Mogłoby się wydawać, że sama pandemia koronawirusa jest już wystarczająco wielkim kryzysem i więcej dramatów nam nie trzeba - a tu takie coś... Spodziewacie się najgorszego?

Czytaj także
Przeczytaj więcej