18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

oby się sprawdziło

Szczęśliwy jasnowidz Jackowski ogłasza: nadchodzi koniec pandemii

19.03.2020  15:04
Szczęśliwy jasnowidz Jackowski ogłasza: nadchodzi koniec pandemii
Szczęśliwy jasnowidz Jackowski ogłasza: nadchodzi koniec pandemii Fot: YouTube/Printscreen

Jasnowidz Jackowski po raz kolejny zajął się koronawirusem i sprawdził swoim trzecim okiem, co czeka Polskę. Dla odmiany znowu ma dobre wieści.

Krzysztof Jackowski lubi ostatnimi czasy zmieniać zdanie. Najpierw zapowiedział, że koronawirus SARS-COV-2 Polsce i Europie nie grozi. Gdy patogen zaczął jednak zbierać żniwo na naszym kontynencie, jasnowidz z Człuchowa stwierdził, że epidemia zacznie się kończyć 17 marca. WHO ogłosiła jednak pandemię, a liczba przypadków zakażeń koronawirusem rośnie. Jasnowidz zaczął się więc bać.

Pandemia ustępuje

Minął 17 marca, który cały czas pałętał się w głowie Jackowskiego, pan jasnowidz zajrzał więc w głąb i ma nowe informacje. Twierdzi, że cudowna data dotyczyła wyzdrowienia polskiego "pacjenta zero". Właśnie we wtorek ogłoszono, że jest zdrowy, ale szpital opuścił dopiero dwa dni później.

To jawny znak - w Polsce pandemia ustępuje!

Pandemia, przynajmniej jeśli chodzi o Polskę, zacznie słabnąć. Natomiast wirus... jest duża ilość ludzi zainfekowanych. Trochę czasu musi minąć, zanim będą wyleczeni

- powiedział Jackowski.

Jak zauważa pan Krzysztof, ciągle zostajemy w stanie zagrożenia i trochę czasu jeszcze upłynie, nim wszystko wróci do normy. Nie musimy się jednak szczególnie martwić, bo uratuje nas ciepła wiosna. Zdaniem Jackowskiego, koronawirusa z Polski wypędzi słońce.

Przeczytaj więcej
Komentarze