18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ważne!

Jasnowidz Jackowski ostrzega. Zima w tym roku przyniesie SZOK

17.09.2020  20:23
Krzysztof Jackowski ostrzega przed zimą
Krzysztof Jackowski ostrzega przed zimą Fot: Jakub Walasek/REPORTER

Krzysztof Jackowski od lat zajmuje się przepowiadaniem przyszłości. Ponieważ często ma rację, ufa mu coraz więcej Polaków. Tym razem jego wizja dotyczy tegorocznej zimy. 2020 rok przyniósł nam tak wiele zaskoczeń, że strach nawet wybiegać myślami do przodu. 

Jasnowidz Krzysztof Jackowski od lat zajmuje się przepowiadaniem przyszłości. Początkowo pomagał policji w rozwiązywaniu spraw kryminalnych, ale ostatecznie postanowił być blisko ludzi.

Krzysztof Jackowski prowadzi aktualnie kanał na YouTubie, gdzie w czasie filmów odpowiada na pytania widzów i wytęża swoje trzecie oko. Tym razem skupił się na tym, co czeka nas zimą.

Krzysztof Jackowski ostrzega przed zimą

Rok 2020 jest przerażający. Odkąd tylko się zaczął, można mieć wrażenie, że zmierzamy do jednej wielkiej apokalipsy. Strach więc wybiegać myślami do przodu, ale i tak ludzie chcą wiedzieć, jak będzie wyglądała tegoroczna zima. Krzysztof Jackowski nie waha się natomiast odpowiedzieć na to pytanie. 

Jaka będzie w tym roku zima?

– tak brzmiało pytanie skierowane do jasnowidza. Krzysztof Jackowski bezzwłocznie zaczął się skupiać.

Spróbuję poczuć. Jaka będzie zima? Mówiłem o lecie w tym roku, że będzie bardzo kapryśne, to mówiłem w okresie lutego. Że będzie bardzo kapryśne, zmienne i nie do końca piękne. Deszczowe w pewnych momentach. Czyli nie będzie takie, jak było poprzednie: bardzo suche i ciepłe, które też zapowiedziałem, że będzie takie

- mówił w transie.

Jaka będzie zima? Ten, kto zdał mi to pytanie, to ci powiem kolego. Ta zima będzie inna, niż wszystkie. Nie z powodu pogody. Ciepła. Bogu dziękować, że ciepła, akurat w tym roku. Ja mam wrażenie, ze zima ogólnie będzie ciepła. Jak na zimę będzie ciepła. Nie wiem, czemu grudzień mi się kojarzy w miarę przyjemny, ciepły. Zimą ciepło to plus 5, plus 6, plus 2. Inna zima, jak wszystkie

- podsumował.

Tekst o tym, że "ta zima będzie inna, niż wszystkie" brzmi jak poważne ostrzeżenie. Jesteśmy przekonani, że w tym roku warto cieszyć się każdą sekundą spokoju bo nie wiadomo, ile jeszcze może nas czekać dobrych momentów.