18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

EWAKUUJĄ SIĘ

Jackowski zobaczył... UCIECZKĘ PIS! Polskę czeka wielki krach

26.07.2022  12:48
Jasnowidz Jackowski zobaczyłucieczkę PiS
Jasnowidz Jackowski zobaczyłucieczkę PiS Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER, Krzysztof Jackowski/youtube

Rząd PiS nie przetrwa kolejnego roku i nie doczeka wyborów? Jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że ewakuują się przed czasem. Uciekną, gdy Polskę nawiedzi wielki kryzys.

Sytuacja gospodarcza w kraju jest coraz gorsza, a politycy partii rządzącej tylko podsycają złe nastroje Polaków kolejnymi pomysłami niesprawiedliwych reform oraz złotymi radami, jak przetrwać kryzys. Drożyzna postępuje, inflacja rośnie, rośnie też niezadowolenie społeczeństwa oraz... panika w obozie władzy.

Ponoć na korytarzach Sejmu już szepcze się o tym, że choć PiS przetrwało dużo większe, wywołane przez siebie afery, to może ich zniszczyć kryzys energetyczny. Czy tak będzie? Zobaczymy. Tymczasem najpopularniejszy i ponoć najskuteczniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski zapowiada, że rząd PiS rozpadnie się jeszcze przed wyborami. A do tych już zaledwie rok.

Jasnowidz Jackowski zobaczył EWAKUACJĘ RZĄDU PIS

Niestety wizja Krzysztofa Jackowskiego nie oznacza nic dobrego dla Polski i Polaków. Choć część czytelników może ucieszyć się na  myśl o upadku władzy Jarosława Kaczyńskiego i jego kamratów, to jasnowidz ostrzega - zawiną się, uciekną z pokładu, bo Polskę czeka WIELKI KRACH. Koniec rządu PiS ma być więc ewakuacją z tonącego statku!

Wszystko wydarzyć się ma już wkrótce, a początkiem końca będzie kolejny wielki konflikt w Zjednoczonej Prawicy - twierdzi Krzysztof Jackowski. Politycy koalicji pokłócą się o jakąś ważną, ale niewygodną ustawę. Co więcej, do wydarzeń tych dojdzie tuż przed wybuchem wielkiego kryzysu, który obejmie Polskę i Europę.

Nie mówię, że teraz, ale za jakiś czas w rządzie obecnym narośnie konflikt o jakąś ustawę albo o poprawkę do ustawy. Jedna frakcja z tej koalicji rządzącej będzie stawiała warunki,  wręcz weto do tej ustawy lub poprawki i to może być sygnałem pierwszym do tego, że ten rząd będzie chciał się ewakuować. A to już będzie oznaczało, że ten rząd zrobił wszystko, co miał zrobić i nie będzie chciał w tym dalej uczestniczyć

- powiedział Krzysztof Jackowski w swojej audycji na kanale YouTube.

Europę czeka krach

Po wojnie w Zjednoczonej Prawicy sytuacja w Polsce będzie się jeszcze bardziej pogarszać. Rząd będzie jeszcze próbował ratować się obietnicami składanymi obywatelom, jednak bezskutecznie. - Ten kryzys będzie się jeszcze wzmagał przed krachem - czyli zobaczymy jeszcze większe tąpnięcie tego kryzysu, zanim nastąpi krach. I wtedy rząd będzie mówił o jakichś osłonach dla obywateli, być może finansowych, że będą ludzie mieli osłonę finansową, ale to jeszcze nie będzie krach, to będzie krótko przed krachem. A już będzie źle - zwiastuje Jackowski.

Co z samym zapowiadanym wielkim kryzysem? Ten przyjść ma z USA i ogarnąć na długo całą Europę. Do tego stopnia, że część mieszkańców państw europejskich porzuci dotychczasowe życie i wyemigruje do Ameryki. Co ważne, choć krach nadejdzie ze Stanów Zjednoczonych, nie wywoła tam większego zamieszania. Przyniesie jednak gigantyczne problemy na starym kontynencie. - Mimo że ten krach wypłynie z USA to w Ameryce ten krach będzie trwał krótko, ale w Europie będzie trwał długo... - mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski.

logo Tu się dzieje