18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"to jest ten czas"

Czas się skończył. III WOJNA ŚWIATOWA WYBUCHNIE JESIENIĄ?

19.08.2022  12:27
Krzysztof Jackowski ostrzega: czas się skończył. Za chcwilę zacznie się wielka wojna
Krzysztof Jackowski ostrzega: czas się skończył. Za chcwilę zacznie się wielka wojna Fot: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official/YouTube

Jest już za późno na powstrzymanie międzynarodowego konfliktu. Wojna Rosji z Ukrainą rozleje się na kolejne kraje - zapowiada Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

- Czas wakacji gdy świat mógł się jeszcze ze sobą dogadać mija - mówi złowieszczo jasnowidz Krzysztof Jackowski. Wieszcz z Człuchowa twierdzi, że już za chwilę wydarzy się to, przed czym ostrzegał przez kilka ostatnich lat. Wielki, międzynarodowy konflikt wybuchnie, możliwe, że wojna, która się rozpęta, okrzyknięta zostanie trzecią wojną światową. Czas na powstrzymanie dramatu minął.

Jasnowidz Jackowski: nadchodzi III wojna światowa

O tym, że świat czeka wielka wojna, Krzysztof Jackowski wspominał jeszcze przed pandemią, ba, mówił o tym zanim zaczął przewidywać ogólnoświatową zarazę. Pamiętajmy bowiem - zanim na świecie pojawił się koronawirus SARS-COV-2, nasz rodzimy jasnowidz do znudzenia, wielokrotnie powtarzał, że ludzie w Polsce i na świecie będą bali się oddychać.

Już w czasie pandemii Krzysztof Jackowski zapowiedział, że obudzimy się w zimny poranek i z przerażeniem odkryjemy, że gdzieś niedaleko, w jakimś kraju doszło do ataku, rozpętał się brutalny konflikt. Mieliśmy wtedy zadawać sobie pytania, jak to możliwe, jak ktoś mógł dokonać czegoś podobnego. A później, po miesiącach, 24 lutego zaczęła się inwazja Rosji na Ukrainę.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski prawdopodobnie przewidział także atak lub jakiegoś rodzaju wybuch jądrowy. Mówił o poparzonych ludziach, wielkim skażeniu. Czy Rosja zrzuci bombę jądrową? A może dojdzie do katastrofy w elektrowni w Zaporożu? Módlmy się, by ta wizja się nie wypełniła. Podobnie jak ta o międzynarodowej wojnie...

III wojna światowa już jesienią?

Na swoim kanale na YouTube Krzysztof Jackowski ogłosił bowiem, że czas na powstrzymanie III wojny światowej się skończył. Oczywiście jest nikła szansa, że polityków żądnych władzy coś nagle powstrzyma, nadzieje są jednak nikłe. Niemal pewne jest, że już za chwilę, w bardzo niedalekiej przyszłości, świat znów pogrąży się w krwawym konflikcie:

Cała Europa stoi w okowach przyszłej wojny - świat stoi przed bardzo poważnym konfliktem - ten moment się zbliża - ostrzega jasnowidz. - Nie myślałem kiedykolwiek w latach przeszłych, że przyjdzie moment że przyjdzie mi mówić do państwa że jesteśmy bardzo blisko tego stanu najpoważniejszego - wybuchu tego poważnego konfliktu światowego - jesteśmy bardzo blisko niego.

- Zbliża się najgorsze - dodaje Krzysztof Jackowski.

Co gorsza, wieszcz zapowiada, że Rosja może mieć niecne plany wobec Polski. Twierdzi, ze Władimir Putin będzie chciał w jakiś sposób odciąć Europie ostęp do swoich granic i granic Ukrainy, a to może oznaczać pewne działania obejmujące tereny naszego kraju. Jakie? tego niestety nie zdradził. - Polska jest w bardzo trudnym położeniu i tu nie chodzi o to, że Rosja chciałaby walczyć z Polską, tu chodzi o  to że Rosja chce odgrodzić Europę od siebie jeżeli dojdzie do rzeczy militarnych, jeżeli dojdzie do światowego konfliktu - który w moim odczuciu jest bardzo blisko - to jest ten czas - mówi Krzysztof Jackowski.

Czytaj także