18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

JACKOWSKI TO ZOBACZYŁ

PRZYSZŁOŚĆ PREZYDENTA. 2022 będzie koszmarem dla Dudy

30.12.2021  09:34
Andrzej Duda będzie miał ciężki rok. Jasnowidz Jackowski ma dla niego złe wieści
Andrzej Duda będzie miał ciężki rok. Jasnowidz Jackowski ma dla niego złe wieści Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Prezydent Andrzej Duda będzie miał bardzo ciężki rok. Jasnowidz Krzysztof Jackowski uruchomił swe trzecie oko i ma dla głowy państwa złe wieści.

Andrzej Duda ostatnio wywinął się partii matce i zagrał na nosie Jarosławowi Kaczyńskiemu. Prezydent ogłosił weto ustawy medialnej, zwanej Lex TVN i ostro skrytykował próby rujnowania wolności mediów przez PiS. Już wiadomo, że ugrupowanie raczej na laurach nie spocznie, a prezes prawdopodobnie użyje asa w rękawie i prawo medialne skieruje do Trybunału (nie)Konstytucyjnego, by jego wierna przyjaciółka Julia Przyłębska uznała je za sprzeczne z konstytucją. Ale to już inna historia...

Dziś mieliśmy się skupić na trzecim oku najsłynniejszego polskiego jasnowidza. Mowa oczywiście o Krzysztofie Jackowskim, wieszczu z Człuchowa, który nie stroni od ujawniania mrocznych i nieprzyjemnych wizji przyszłości. Tym razem skupił się na przyszłości Andrzeja Dudy i jego rodziny. I nie ma zbyt przyjemnych wieści.

Ciężki rok Andrzeja Dudy

Cóż takiego ujrzał, spoglądając w odmęty przyszłości? Cóż... miłościwie nam panującego prezydenta czeka bardzo ciężki rok. Rok, w którym zupełnie nic nie zmieni się w jego politycznym "być", w postrzeganiu go przez współpracowników i obywateli. DALEJ NIKT NIE BĘDZIE GO SZANOWAŁ I LICZYŁ SIĘ Z JEGO ZDANIEM. Ups. A to nowość.

Krzysztof Jackowski zerknął też na chwilę w przyszłość prezydenckiej córki. Niestety wiele tam nie zobaczył - przekazał jedynie, że Kinga pozostanie niezależną singielką. Zamążpójście nie jest dla niej, przynajmniej nie w 2022 roku.

Przepowiednie na 2022 rok

Dużo więcej o wydarzeniach w 2022 roku możemy dowiedzieć się z innych wizji. Wojciech Glanc już przed tygodniami wróżył nam rok śmierci i chaosu. Zmarła w 1996 roku wieszczka z Bułgarii - Baba Wanga - ogłosiła z kolei przed laty, że w 2022 roku czekają nas istne klęski - wielkie pożary i powodzie, obudzenie zabójczego wirusa, a nawet... najazd kosmitów. Nostradamus z kolei twierdził, że nadchodzące miesiące przyniosą zderzenie gwiazd i masowy głód.

Czytaj także