18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mówił o tym już rok temu

JACKOWSKI PRZEPOWIEDZIAŁ SKAŻENIE ODRY?!

16.08.2022  15:02
Krzysztof Jackowski przewidział skażenie Odry?
Krzysztof Jackowski przewidział skażenie Odry? Fot: Krzysztof Jackowski/YouTube

Krzysztof Jackowski przewidział katastrofę ekologiczną i skażenie Odry? Jasnowidz z Człuchowa przypomina swą wizje z 2021 roku.

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy polski jasnowidz. Wielokrotnie jego wizje sprawdzały się, przez co zyskał wielką sławę i uznanie. W ostatnich latach przewidywał między innymi wielką zarazę i ogromną wojnę. Mówił także, że ludzie będą... bali się wody. Czy mówił o wielkim skażeniu Odry, do którego doszło w ostatnich tygodniach w Polsce?

Skażenie Odry. Jackowski to przewidział?

Do zatrucia wody w Odrze mogło dojść już kilka tygodni temu. Pod koniec lipca w województwie dolnośląskim zaczęto alarmować o śniętych rybach, temat jednak skutecznie wyciszano. Dopiero gdy sprawa trafiła do ogólnopolskich mediów, zainteresowali się nią przedstawiciele władzy i instytucji państwowych odpowiedzialnych za ochronę środowiska.

Teraz fani Krzysztofa Jackowskiego przypomnieli jasnowidzowi, że przed rokiem on sam mówił o wielkim skażeniu wody w Polsce. I faktycznie, podobna przepowiednia w 2021 roku się pojawiła. Tyle tylko, że dotyczyła innej rzeki i innego miejsca w kraju - Wisły i Gdańska. Jasnowidz Jackowski od zawsze przyznaje jednak, że jego przepowiednie nie zawsze da się idealnie osadzić w czasie i miejscu, mógł więc pomylić się w tej kwestii.

Wizja Krzysztofa Jackowskiego

W jednej z ostatnich audycji na YouTube wróżbita odniósł się do wizji z przeszłości i zaczął analizować ją na nowo. Zauważył, że woda z Odry wpływa do Bałtyku, jednocześnie ciągle nie wiadomo, czy zatruje też morze, czy trucizna zostanie rozcieńczona.

Jak zachowa się Bałtyk? Co się będzie działo w Bałtyku? Jeśli wizja ze skażoną wodą w Polsce ma mieć sens, sprawa może być rozwojowa, może mieć związek z innymi miastami

- snuje swe przypuszczenia jasnowidz. I zwraca uwagę na coś jeszcze...

Jasnowidz w swej wizji zauważył, że skażenie wody wywoła wielką panikę. Podejrzewał, że w Polsce mogło dojść do sabotażu! - Jeśli źródło skażenia rzeki nie zostanie odnalezione, możemy zacząć uważać, ze w Polsce doszło do sabotażu. Do celowego, mocnego zatrucia drugiej największej rzeki w Polsce. Jeśli nie będzie winnego, to może wywołać wielki niepokój - wieszczy jasnowidz z Człuchowa.

Czytaj także