18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czeka nas masakra

Jasnowidz zobaczył KRWAWĄ WIGILIĘ. Święta grozy i samobójców

06.10.2020  21:59
Jasnowidz Wojciech Glanc zobaczył Święta grozy
Jasnowidz Wojciech Glanc zobaczył Święta grozy Fot: IgorZh/Shutterstock

Jasnowidz Wojciech Glanc miał wizję tak straszną, że ciężko ją nawet przekazać. Zobaczył krwawą, przerażającą wigilię. Święta przyniosą nam wiele trudnych chwil.

Jasnowidz Wojciech Glanc od wielu tygodni przepowiada Polakom przyszłość. Jego wizje są na tyle trafne, że zaufało mu wiele osób. Tym razem zobaczył coś tak strasznego, że nawet w przekazywaniu informacji płynących od niego, przepełnia nas groza.

Wojciech Glanc przepowiada naprawdę tragiczne Święta Bożego Narodzenia. Cały rok 2020 jest wyjątkowo ciężki do przetrwania, ale zima ma nam pokazać jeszcze gorszą sytuację niż ta, do której jesteśmy przyzwyczajeni aktualnie.

Jasnowidz Wojciech Glanc zobaczył ogromny dramat

Jak zapewnia znany jasnowidz, w tym roku rozpocznie się absolutnie najgorsza wigilia w naszym życiu. Będzie pełna smutku, tragedii i samotności, a my sami powinniśmy się cieszyć, jeśli spędzimy ją we własnych domach, a nie w szpitalach. Sam Wojciech Glanc jest niesamowicie zaniepokojony tym, co zobaczył w wizji. Na nagraniu na YouTubie łamał mu się głos.

Święta będą ubogie. Teraz dodatkowo pojawiło mi się takie określenia: "Święta dobrze, jeśli w domu"

- rozpoczął Wojciech Glanc, wpatrując się w przestrzeń, potem padły słowa znacznie gorsze.

To będą najtrudniejsze Święta, jakie przeżyliśmy do tej pory. Najtrudniejsze, dla wielu najsmutniejsze. Będą to Święta wielu samobójców. Wigilia samobójców

- mówił przerażony własnymi odczuciami.

Wojciech Glanc jest przekonany, że dodatkowo czeka nas "lockdown jakiego nie znamy", taki, który będzie o wiele gorszy od sytuacji, jaką poznaliśmy w marcu. Strach pomyśleć, co będzie dalej, jeśli te wszystkie wizje, jak wiele przed nimi, również się spełnią. 

Przeczytaj więcej
Komentarze